Astra G için Bu Kol Dayama ?

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Aracıma kol dayama düşünüyorum. Evlilik arifesinde olduğumdan orjinal yaptıracak durumum yok. Kol dayama arıyorum bunu buldum. Benim araçta bertone'lerdeki gümüş konsol ve hava petek çerçeveleri var. Dolayısıyla da bu model görüntü olarak uyar diye düşünüyorum. Bu kol dayama Isotta modelmiş. Renault Megane hariç bütün araçlara uyar yazıyor. O da sanırım megane'ın el freni kolundan dolayı. Takılışını bilmediğim için bunun alt braketi astra G'ye uyar mı görünüşünden anlayabilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi ?

http://images.gittigidiyor.com/522/5228674_0.jpg

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur olmasınada aracında deliklerin açılmasına izin vericeksen olur :)
ayrıca bende bunun tarzı kolçak aldım bin pişman oldum 2. gün direk attım ve 1 hafta önce org taktırdım yetkiliden

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım açıkcası bana pek kullanışlı ve dayanıklı gelmedi....Hem tam emin olmamakla beraber bunu bizim araçlara bağlarken zorlanabilirsin diye düşünüyorum...Yine de yakından görmek lazım...Sana şunu söyleyim...Geçenlerde Ankara Macunköy'de bi aksesuarcıdan kol dayama aldık Astra G ye...Klasik görünümlü, üstü deri, önde tek, arkada çift bardaklığı var...Derisi direksiyon ve konsoldaki deriye çok benziyor tabii görünüş olarak...uzaktan bakıldığında orjinal gibi duruyor...Montajı da kolay...6 adet akıllı vida çıkıyor içinden..El freni bulunan konsolun yanından aşağı doğru ayaklarını salıp, konsola vidalıyosun..Vidalar aşağıda kaldığı içinde çirkin bi görüntü olmuyor...Fiyatı da uygun...18 YTL...Ama senin gösterdiğin daha kaliteli olabilir bişey diyemem...Bağlandığında da çok şık durdu...Fiyat farkı varmıdır bilemem ama benim görüşüm ; bu tip aksesuarlarda çok pahalıya kaçmaktan yana değilim...En nihayetinde kol dayama....Fren balatası değil ya...En kaliteli, en pahalısını takayım değil mi...??

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aklınızdan geçen fiyatı bilmiyorum ama opan satıyor yan sanayi kolçak üstü deri içinde cep var 180 lira tek kötü yanı onunda orta konsola vidalanması

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
macunköyde neresi? oraya gidebilirim

Batıkent'ten gimat'a giderken sağda birmot ( Tofaş/Fiat Bayii ) var....Oradan sağa doğru giriyosun...İleride solda sanayii var..ilk sola gir sokağın sonunda solda bi aksesuarcı var...Gürbüz oto'nun hemen yanında en son dükkan...18 YTL ye arkadaşlar almış de hatırlayacaktır..Olmadı birlikte gideriz, sen bi bak...Maksat işin görülsün...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Batıkent'ten gimat'a giderken sağda birmot ( Tofaş/Fiat Bayii ) var....Oradan sağa doğru giriyosun...İleride solda sanayii var..ilk sola gir sokağın sonunda solda bi aksesuarcı var...Gürbüz oto'nun hemen yanında en son dükkan...18 YTL ye arkadaşlar almış de hatırlayacaktır..Olmadı birlikte gideriz, sen bi bak...Maksat işin görülsün...

sağolasın. bugün kapalıdır heralde, hafta içi işteyken bi öğlen arası uğrarım belki