Astra G için Bu Kol Dayama ?

Salih-18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internetten 27 liraya alıp bugun taktıgım kolcağımın resimleri aşağıda bence fiyatına gore çok iyi bir goruntusu ve kalitesi var.

Abi hangi siteden aldın acaba?yazarsan eğer bende alcam gayet hoş ve sade..Yalnız üstü plastik diil dimi deri(dandikte olsa deri yani:D)

Son düzenleme:

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi hangi siteden aldın acaba?yazarsan eğer bende alcam gayet hoş ve sade..Yalnız üstü plastik diil dimi deri(dandikte olsa deri yani:D)

gıtti gidiyordan aldım ama çogu alışveris sitesindede var

çok dandik deil hatta fiyatına gore kaliteli suni derigibi bişe

Son düzenleme:

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siparişi verdik bakalım nası çıkcak gerçi hala tedarikçi sürecinde görünüyo ama...

Şimdiden Hayırlı olsun MURAT...Ne karada aldın?..Aynı fiyat mı?.Ya ben bu internetten yapılan alışverişlere hiç güvenemiyorum.Neyse Takılınca resimlerini paylaşırsan sevinirim...

urtys

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben koltuğa montaj olanlardan taktırdım airbag ede hiçbir zararı yok şuan kullanıyorum airbag e zararlı diyen servise sormak lazım fabrika çıkışı nasıl takılıyormus birde 600 ytl isteyen servisler var koltuğa montajlı kolçakları takmak için, istenirse bir ara resmini çeker koyarım kolay gelsin

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Şimdiden Hayırlı olsun MURAT...Ne karada aldın?..Aynı fiyat mı?.Ya ben bu internetten yapılan alışverişlere hiç güvenemiyorum.Neyse Takılınca resimlerini paylaşırsan sevinirim...

Hayırlı olamadı hala Mehmet uyuz ettiler 3 gün oldu sipariş vereli hala tedarik sürecinde-üretici firmadan bekleniyor falan diyor siparişe parayı peşin alıolar malı 1 haftada gönderiolar arayacak kimsede yok....
İnternetten alışverişe gelince ben internet kart kullanıyorum kendi bankamın limitini alışverişe göre ayarlıyorum 1 gün geçerli olmak üzere, atıyorum bu işlem için bir günlük 32 YTL limit açtım aldım kapattım sıkıntı olma şansı %0.001:) Olsada ben paramı kurtarırım zaten biliosun:)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi de kardeşim sen bu işin üstadısın da ben nasıl halletcem bu işi..Paramızı alır malzemeyi de yollamazlar..Ortada sap gibi kalırım...

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Taktım bile...