astra j termostat sorunu

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar doğru benide aradılar şasesini kontrol ettiler benimaraba bu kampanyaya giriyormuş termostat gelince değiştirecekler listeye aldılar
sorduğumda daha öncede bu termostadlar hep arıza yapıyor biz değiştiriyorduk şimdi onu kampanya kapsamına aldılar çağırıp değiştiriyoruz dediler.

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar doğru benide aradılar şasesini kontrol ettiler benimaraba bu kampanyaya giriyormuş termostat gelince değiştirecekler listeye aldılar
sorduğumda daha öncede bu termostadlar hep arıza yapıyor biz değiştiriyorduk şimdi onu kampanya kapsamına aldılar çağırıp değiştiriyoruz dediler.
Aferin OPEL Türkiye'ye (acaba çok mu erken oldu?)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Thermostad yüzünden araclar servise cagiriliyormus..sirf türkiye icin degil...avrupa dada
bagzi araclarda sikayet olmus..degistiriliyor..bunun opel türkiye ile ilgisi yok..opel firmasi bagzi serilerin termostadinin degistirilemsini ön görüyor

ufuk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Termostatla ilgili ne sorun yaşanıyorki J kasa sahipleri arkadaşlar ?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Problem yalniz insignia ve astra j lerde 1.6T motorlarda...
termostad hava kabarcigina sebep oluyormus ve yanlis ariza veriyormus..üretim hatasi yan sanayinin...degisiyor

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdilik bir sorun yok ama opel illa değişecek diyor anlamadım

badembey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Termostat değişimi

Arkadaşlar Ocak 2010 da aldığımız yeni kasa 1.6 Astra 110bg 1 yılda 3. defadır termostat değişimine gitti. İlkinde servis çağırmış daha sonrakilerde ekranda servis uyarısı çıktığı için götürdük ve termostatı değiştirdiler. Yurtdışındaki forumlardanda okuduğuma göre bu fabrika çıkışı bir hata ve herkes bundan şikayetçi. Bu kadar değişime opelinde daha fazla kayıtsız kalmayıp kalıcı bir çözüm bulacağını düşünüyorum.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ocak 2010 da aldığımız yeni kasa 1.6 Astra 110bg 1 yılda 3. defadır termostat değişimine gitti. İlkinde servis çağırmış daha sonrakilerde ekranda servis uyarısı çıktığı için götürdük ve termostatı değiştirdiler. Yurtdışındaki forumlardanda okuduğuma göre bu fabrika çıkışı bir hata ve herkes bundan şikayetçi. Bu kadar değişime opelinde daha fazla kayıtsız kalmayıp kalıcı bir çözüm bulacağını düşünüyorum.

3 kez mi? Ben uzun km kullanmadım aracımı henüz 32000 km de ancak 6.yılına girdi aracım ve bu arıza yeni belirdi. Şimdi bu problem yeni takılan termostatlarda da devam ediyor mu acaba? Bilgi olan var mı? Bugün siparişi verdim ve sanayide bir şekilde taktırmayı planlıyordum. Sizin gibi başka forumlarda da 15.000 km de bir termostat değiştiren kullanıcıların yorumlarını okudum. Bu problem çözüldü mü acaba yeni termostatlar da? Şuan aracımda fan hiç durmadan devamlı çalışıyor. İlk zamanlar ara ara yapıyor ekrana hata geldikten sonra fan açıyordu, şimdi her dakka fan açık sonra bir kez hata geliyor...

GUERKAN

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
3 kez mi? Ben uzun km kullanmadım aracımı henüz 32000 km de ancak 6.yılına girdi aracım ve bu arıza yeni belirdi. Şimdi bu problem yeni takılan termostatlarda da devam ediyor mu acaba? Bilgi olan var mı? Bugün siparişi verdim ve sanayide bir şekilde taktırmayı planlıyordum. Sizin gibi başka forumlarda da 15.000 km de bir termostat değiştiren kullanıcıların yorumlarını okudum. Bu problem çözüldü mü acaba yeni termostatlar da? Şuan aracımda fan hiç durmadan devamlı çalışıyor. İlk zamanlar ara ara yapıyor ekrana hata geldikten sonra fan açıyordu, şimdi her dakka fan açık sonra bir kez hata geliyor...

Kaanrevan bende de aynı sorun oluştu. Siz nasıl çözdünüz termostat sorununu?