Astra j Sport Sedan Sis Farına Xenon

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba
astra j sport sedan aracım var makyajlı kasa... biliyorsunuz makyajlı kaslarda sisler mercekli... sormak istediğim sislerdeki bu mercek xenon merceği gibi iş görürmü.. aslında sislere 4300k philips xenon takmak istiyorum ama karşıdan gelenede saysızlık yapmak istemiyorum... sislerdeki mercek xenon için yeterlimidir sizce ?

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j Sport Sedan Sis Farına Xenon

Bence yeterli başka bir marka aracımda vardı sıkıntısız kullanıyordum ama karşı tarafı rahatsız etmek istemiyorsan zaten sisleri yakmaman gerek :)

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REİS38 link' Alıntı:
Bence yeterli başka bir marka aracımda vardı sıkıntısız kullanıyordum ama karşı tarafı rahatsız etmek istemiyorsan zaten sisleri yakmaman gerek :)

oda doğru....  032questn

güzdüz ledleri ve xenon sisler beraber de şahane duruyor mübarek  ;D

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REİS38 link' Alıntı:
Ön sisler zaten rahatsız etmiyorda, şu arka sisleri (birde yağmurda) yakıyorlar ya, küfürü basıyorum o vakit.

Sislere xenon fikrine pek sıcak bakmıyorum zira, senede 2-3 defada olsa lazım olduğunda onların sarı olmasının gerekliliğini anlıyorsunuz...