Astra J Sorunlar

Bosss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Sorunlar

BRKCDTI link' Alıntı:
Heyecanla sesin bende de başlamasını bekliyorum o zaman, diyecek birşey yok  walll
Benim şu ana kadar farkettiğim, araç km yaptıkça (henüz 3000km) süspansiyon sistemi sanki daha gürültülü çalışmaya başladı, ilk aldığımda ne kadar sessiz bu süspansiyonlar dediğimi hatırlıyorum. Belki de psikolojiktir deyip önemsemyorum şimdilik.

Ya bi dk. ben daha yeni aldım arabayı 650km'de şuan..Moralimi bozmayın :))

Yani belli bir süre sonra ben de mi bu sesleri anlatıyor olacağım? :D Neyse bekleyip göreceğiz artık, belki bizimkinde çok çıkmaz (bi umut) :D

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bosss link' Alıntı:
[quote author=BRKCDTI link=topic=533.msg4368#msg4368 date=1296844597]
Heyecanla sesin bende de başlamasını bekliyorum o zaman, diyecek birşey yok  walll
Benim şu ana kadar farkettiğim, araç km yaptıkça (henüz 3000km) süspansiyon sistemi sanki daha gürültülü çalışmaya başladı, ilk aldığımda ne kadar sessiz bu süspansiyonlar dediğimi hatırlıyorum. Belki de psikolojiktir deyip önemsemyorum şimdilik.

Yani belli bir süre sonra ben de mi bu sesleri anlatıyor olacağım? :D Neyse bekleyip göreceğiz artık, belki bizimkinde çok çıkmaz (bi umut) :D
[/quote] bu yazı  arabayı alanların ilk aylarında yazdıkları yazı :)  sonrasında debriyaj araç içi su alması balata silecek yıpranması  beyin çökmesi vs vs vs
evill2

Bosss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
[quote author=Bosss link=topic=533.msg24282#msg24282 date=1302275536]
[quote author=BRKCDTI link=topic=533.msg4368#msg4368 date=1296844597]

[/quote] bu yazı  arabayı alanların ilk aylarında yazdıkları yazı :)  sonrasında debriyaj araç içi su alması balata silecek yıpranması  beyin çökmesi vs vs vs
evill2

[/quote]

Beklediğim moral yazısı da geldi :D  bravoo

dkubilayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla bu yazılanlardan bende çok korkuyorum. yarın sabah alacağım arabamı..

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dkubilayhan link' Alıntı:

Canınızı sıkmayın, her marka araçta benzer sıkıntılar yaşanıyor, biraz kısmet meselesi, siz bunları değil, aracınızın keyfini nasıl çıkartacağınızı düşünün, hayırlı olsun.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dkubilayhan link' Alıntı:
içiniz rahat olsun, aracınızın keyfini çıkarmaya bakın :)

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk 5000 km atlatırsan pek bir sorun çıkmıyor galiba,zaten araç ilk aylarda kendini belli ediyor.Sorun çıkacaksa ilk aylarda çıkıyor,hakan hocam da olduğu gibi.Zırıltı,ses gibi şeyleri ben pek takmıyorum artık,çünkü arabaya binince hemen radyoyu açar sesi de yükseltirim.Yüksek sesle müzik dinlemeyi seviyorum.Ama ne bileyim insan yine de her zaman tetikte bekliyor,bu hoşuma gitmiyor açıkcası...

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

aynende katılyorum sorun cıkacaksa ılk aylarda cıkıyor balık bastan kokar misalı

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dün ne oldu anlatayım da biraz gülün. 3-4 gün önce baktım sol arka lastik inmiş, hava bastım. 1-2 gün iyi görünüyordu, sonra gene indi. gene hava bastım. benzin almak için reis'in ordaki po ya giitim. gelmişken bir servise göstereyim dedim, patlak mı siboptan mı kaçırıyor diye. baktılar çivi varmış, tamir ettiler. çıktım cepaya gittim alış veriş yaptım eve dönüyorum, sol arka lastikte taş varmış gibi tık tık tık ses geliyor. bir baktım vida?! allah bu ne nasıl tamir ettiler dedim tekrar döndüm servise. ne olsa beğenirsiniz? bir önceki tamir edilen yerin 2-3 parmak yanına başka bir vida girmiş. daha yarım saat önce tamir ettirmiştim. bu sefer başka bir vida girmiş.
çöldeki bahtsız bedevi bile benden daha şanslı :) arabaya kurşun falan döktürecem

S

screem

Bilgi Girilmemiş

aba sende de ne talih varmış nazar gerçekten oluyo ama kısa sürede 2 defa lastik olayı gerçekten talihsizlik..allah daha beterinden korusun..