Astra J Sorunlar

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aracımın bitmeyen sorunları ve ilgisiz çözüm bulmayan bol laf üreten servis elemanları için aracımı satma kararı aldım..opelmi? bu son...(ilk alanlardanım cok büyük hevesle aldım dışı milleti içi beni yaktı.garantisi bittikten sonra bitmek bilmeyen sorunları ne bütcemi ne sinirlerimi kaldırabilir...)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de bu aracı kesinlikle garantisi dolmadan satarım. garantisinin bitmesini bekleyecek kadar aklımı peynir ekmekle yemedim

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar çok sorunla karşılaşmıssınız kim olsa satar sanırım. Ama araba işi de elektronik işine benziyor biraz şans işi.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağlar 52 link' Alıntı:
Bende aracımın bitmeyen sorunları ve ilgisiz çözüm bulmayan bol laf üreten servis elemanları için aracımı satma kararı aldım..opelmi? bu son...(ilk alanlardanım cok büyük hevesle aldım dışı milleti içi beni yaktı.garantisi bittikten sonra bitmek bilmeyen sorunları ne bütcemi ne sinirlerimi kaldırabilir...)
Ben kredi çekerek aldım ve satabilme şansım şu an için yok. 1.5 sene daha katlanmak zorundayım. Sürüşü bu kadar keyif veren bir otomobilin bu kadar başarısız olması çok garip. Kasise girince lok lok, debriyaja basınca tık tık, arnavut kaldırıma girince cız cız eden arabam son olarak dün rölantide çalışırken bir yerden tıkır tıkır etmeye başladı. kaputun altında birşey birşeye çarpıyor gibi.

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
goxb link' Alıntı:
[quote author=çağlar 52 link=topic=302.msg3918#msg3918 date=1296592967]
Ben kredi çekerek aldım ve satabilme şansım şu an için yok. 1.5 sene daha katlanmak zorundayım. Sürüşü bu kadar keyif veren bir otomobilin bu kadar başarısız olması çok garip. Kasise girince lok lok, debriyaja basınca tık tık, arnavut kaldırıma girince cız cız eden arabam son olarak dün rölantide çalışırken bir yerden tıkır tıkır etmeye başladı. kaputun altında birşey birşeye çarpıyor gibi.
[/quote]

çoğunluk sorunlarda aynı fikirde sizin sorunlara katılmakla beraber daha cok sıkıntılar var.garantim bitene kadar satıcam.ben aracı alalı  10 ay oldu.tecrübe ettim sorunlar bitmiyor,kötü tarafı 2011 modellerdede bir iyileştirme yok.kısaca opel ben boyle ruzgar sesli lok lok cız sesi tın sesli bir araç üretiyorum ve bunu düzeltmeyı sorunu gidermeyi düşünmuyorum işine gelirse al diyor...opel e yazık dıyecegım ama opele değil güvenip alan tüketiciye yazık...

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu sorunlar zaman içinde mi oldu? yoksa aldıgınızda ufaktan bu sorunlar var mıydı? aracımı 2 aydır kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım...

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda arıza çizelgesi mevcut inceliyebilirsin...umarım yoktur ve olmaz...

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecelnico link' Alıntı:
arkadaşlar bu sorunlar zaman içinde mi oldu? yoksa aldıgınızda ufaktan bu sorunlar var mıydı? aracımı 2 aydır kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım...
zaman içinde sinsi sinsi ortaya çıkmaya başlıyor

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avukatakın link' Alıntı:
[quote author=ecelnico link=topic=302.msg3953#msg3953 date=1296649230]
zaman içinde sinsi sinsi ortaya çıkmaya başlıyor
[/quote]
şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım umarım karşılaşmamda  okkk

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şöyle oluyor. Herhangi bir sorunu ilk önce Çağlar Bey yaşıyor ve foruma yazıyor. Adam ne kadar şanssızmış yaw derken bir de bakmışım aynı sorun bende de yavaş yavaş kendisini göstermeye başlamış.

Çağlar Bey Cruze forumunda okuduğum kadarıyla Kaliperler için burç mu ne yaptırıyorlarmış tornacıda falan sanırım. Biz de bu şekilde çözebilir miyiz acaba bu lok lok seslerini?