Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

cagri84 link' Alıntı:
Mert Selam;

Bende yapıcam artık bu led'leri karar verdim :) Hangisi en kalitelisiyse onların linkini verirmisin osram, phantom sen hangisi diyorsan onları alayım

Plakalığa takmıycam çünkü arıza ışığı yanmasın çok takılırım ben ona :) İç aydınlatmaların hepsi (okuma lambaları, orta konsol, arka koltuk tarafı, bagaj, torpido)

Sen link ver bana şundan şu kadar al buralara tak diye yanlış bişey almayalım git gel kargoyla uğraşmayalım

Dostum plaka için bu ürünü kullanabilirsin, kendim bunları kullanıyorum arıza yakmıyor bembeyaz yanıyor ama led kadar ışıltı saçmıyor. Sonuçta beyaz ve şık.

http://www.hepsiburada.com/liste/m-tec-mt223-dipsiz-beyaz-renk-park-aydinlatma-ampul-seti/productDetails.aspx?productId=otelf12745&categoryId=20024643&SKU=OTELF12745&navq=fh_start_index%3d20%26fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotelf12745%26fh_lister_pos%3d34%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dmtec%255cu0020t10%26fh_refview%3dsearch

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cagri84 link' Alıntı:
Mert Selam;

Bende yapıcam artık bu led'leri karar verdim :) Hangisi en kalitelisiyse onların linkini verirmisin osram, phantom sen hangisi diyorsan onları alayım

Plakalığa takmıycam çünkü arıza ışığı yanmasın çok takılırım ben ona :) İç aydınlatmaların hepsi (okuma lambaları, orta konsol, arka koltuk tarafı, bagaj, torpido)

Sen link ver bana şundan şu kadar al buralara tak diye yanlış bişey almayalım git gel kargoyla uğraşmayalım

Ben araçtaki tüm aydınlatmalar için aynı led ampulden kullanıyorum.  :)
Aşağıda linkini paylaştığım üründen ihtiyacınız kadar alıp, aracın tüm iç aydınlatmalarında, torpidoda ve bagaj aydınlatmasında kullanabilirsiniz.
Bende aracımın tüm aydınlatmalarında bu ampulü kullanıyorum.  greatt

Hepsiburada - Photon Led Ampul

Normal şartlarda;

5 adet iç aydınlatma
1 adet bagaj aydınlatması
1 adet torpido aydınlatması

olmak üzere, toplamda 7 adet ampule ihtiyacınız var.

Ben plaka aydınlatmasında da kullandığım için 9 tane ampule ihtiyacım vardı ama 12 tane (6 takım) alıp, 3 tanede yedek yapmıştım.  :)
Gerçi yedekleri henüz kullanma fırsatım olmadı. Taktığım ledler hala ilk günkü gibi yanıyor.  :)

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mert bütün aydınlatmalar için verdiğin linkteki ledi alıyoruz dimi? okuma lambasına ayrı orta aydınlatmaya ayrı diye bir çeşitlilik yok?

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
mert bütün aydınlatmalar için verdiğin linkteki ledi alıyoruz dimi? okuma lambasına ayrı orta aydınlatmaya ayrı diye bir çeşitlilik yok?
Bende aynı ürünü kullanıyorum bir sorun olmaz aynı ürünler

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:

Evet evet, arabanın tüm aydınlatmalarına (plaka dahil) uygun bir ürün.  :)
İstediğiniz aydınlatma için, istediğiniz kadar alabilirsiniz.  greatt

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cevaplar için teşekkür ederim. greatt

cagri84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert hepsiburadaya baktım verdiğin linkten yorumları okudum

Millet bunu bildiğin arabanın farlarına takmış :) Biz bunu okuma lambalarına falan takacağız iç aydınlatmaya acayip bişey çıkmasın ortaya :)

cagri84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:

Kenan sağol dostum ben kafaya taktım arıza ışığı takmayan bir led bulucam araştırmalarım sürüyor :)

Ebay üzerinden bulabilirim diye çok ümitliyim. Beyaz ampül o istediğim ışığı ve parlaklığı vermiyor

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bazi alisveris sitelerinde plaka icin ledler var. Araya direnc baglayip ariza isigini kesiyolar.25 tl gibi bir fiyati var.siparisini verip kendinizde montaj yapabilirsiniz.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cagri84 link' Alıntı:
Kenan sağol dostum ben kafaya taktım arıza ışığı takmayan bir led bulucam araştırmalarım sürüyor :)

Ebay üzerinden bulabilirim diye çok ümitliyim. Beyaz ampül o istediğim ışığı ve parlaklığı vermiyor

İllaki led yapıcam diyorsanız bu ilanı bi inceleyin çözümü burada :) Sistemi dekoder ile kandırmanız gerekiyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-insignia-beyaz-led-plaka-lambasi-aydinlatma-seti-143433620/detay