Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

burakkarsli link' Alıntı:
Sağ olasın abi. O zaman gelmeden önce seninle irtibat kurayım buradan, ayarlayalım. Aracın servisten çıkmasını bekliyorum, alınca ulaşırım sana. Yemek yiyeceğimiz yeri de sen seç, hesaplar benden :)
Burak o anlamaz bu islerden bak elinde kalir tavan lambalari sen gel ben hallederim.
Led. Leride maslaktan uyguna alabilirsin.
֖mür'e ekmek arasi peynir yaptir bakkalda yeter.  011zaa 011zaa

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Burak o anlamaz bu islerden bak elinde kalir tavan lambalari sen gel ben hallederim.

Ahhahhahahaa :) Abi siz aranızda anlaşın, ben nereye diyorsanız gelirim :) Cidden bu forumun yardımlaşma konusundaki azmi, yeteneği muazzam. ևok yaşayın.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:

:D :D kahka536 kahka536 kahka536

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ahhahhahahaa :) Abi siz aranızda anlaşın, ben nereye diyorsanız gelirim :) Cidden bu forumun yardımlaşma konusundaki azmi, yeteneği muazzam. Çok yaşayın.

Kardeşim 24+3+9 ay garanti veriyorum birde yemek arkası tatlı olursa artı garanti yapar uzatırız. 005hihih

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bülent benden sonra güvenebileceğin kişilerden biridir.  011zaa Hangisi işine gelirse kardeşim hangisi kolayına gelirse ister bana gel istersen yardımcıma yönlendireyim maslağa git.  005hihih

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Bülent benden sonra güvenebileceğin kişilerden biridir.  011zaa Hangisi işine gelirse kardeşim hangisi kolayına gelirse ister bana gel istersen yardımcıma yönlendireyim maslağa git.  005hihih

Abi dediğim gibi siz anlaşın ben her yere gelirim, piyasayı kızıştırmayım :) Elimizdeki tek done şu; iş yerim İş Kuleleri'nde, dolayısıyla Maslak'a daha yakınım; ama seni de harcamak istemem. Bir orta yol bulsak; misal sen önleri yapsan, Bülent abi arkaları yapsa; ama ben her ikinize de güzel bir yemek ısmarlasam? :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi dediğim gibi siz anlaşın ben her yere gelirim, piyasayı kızıştırmayım :) Elimizdeki tek done şu; iş yerim İş Kuleleri'nde, dolayısıyla Maslak'a daha yakınım; ama seni de harcamak istemem. Bir orta yol bulsak; misal sen önleri yapsan, Bülent abi arkaları yapsa; ama ben her ikinize de güzel bir yemek ısmarlasam? :)

Tamam kardeşim yakınsa Bülente git o halleder Enazından bir iş yapmış olur.  005hihih banada yolun düşerse fakirhaneme gelip bir çay içersin.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Tamam kardeşim yakınsa Bülente git o halleder Enazından bir iş yapmış olur.  005hihih banada yolun düşerse fakirhaneme gelip bir çay içersin.

Estağfurullah abi, uğramayı çok isterim, uğrarım da. Ben de her zaman beklerim, plaza hayatı ne kadar açar seni bilmem de en azından muhabbet etmiş oluruz :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Estağfurullah abi, uğramayı çok isterim, uğrarım da. Ben de her zaman beklerim, plaza hayatı ne kadar açar seni bilmem de en azından muhabbet etmiş oluruz :)

Fakirhaneden sonra plaza iyi gider.  005hihih tamam benim gelmem zor ama sen gelirsen Belediyede çalışıyorum kapının önünde kime sorasan gösterir beni.

cagri84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert Selam;

Bende yapıcam artık bu led'leri karar verdim :) Hangisi en kalitelisiyse onların linkini verirmisin osram, phantom sen hangisi diyorsan onları alayım

Plakalığa takmıycam çünkü arıza ışığı yanmasın çok takılırım ben ona :) İç aydınlatmaların hepsi (okuma lambaları, orta konsol, arka koltuk tarafı, bagaj, torpido)

Sen link ver bana şundan şu kadar al buralara tak diye yanlış bişey almayalım git gel kargoyla uğraşmayalım