Astra j Navix multimedya video incelemem

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

Guard007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j Navix multimedya video incelemem

arkadaşlar son durum nedir satan bir site varsa link atarmısınız. bende yeni 1.6 dizel 136 bg still pkaet var cd600 intellink denen bir sistem var bunda fakat hiç bir işime yaramıyor ne geri görüşü var ne navigasyonu var arabam daha yeni garantiyi bozmayacak şekilde multimedia taktırmak istiyorum. geri görüş kamersı ve kaliteli bir navigasyonu olan çözünürlüğü vs iyi olan en önemlisi sorun çıkartmayacak öneriniz varmı arkadaşlar montaj vs herşey dahil en fazla 1.000 tl bütçe ayırdım bu işe şimdiden teşekkürler

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

tff2525 link' Alıntı:
Aynı cihaz evet.
Guard007 link' Alıntı:
arkadaşlar son durum nedir satan bir site varsa link atarmısınız. bende yeni 1.6 dizel 136 bg still pkaet var cd600 intellink denen bir sistem var bunda fakat hiç bir işime yaramıyor ne geri görüşü var ne navigasyonu var arabam daha yeni garantiyi bozmayacak şekilde multimedia taktırmak istiyorum. geri görüş kamersı ve kaliteli bir navigasyonu olan çözünürlüğü vs iyi olan en önemlisi sorun çıkartmayacak öneriniz varmı arkadaşlar montaj vs herşey dahil en fazla 1.000 tl bütçe ayırdım bu işe şimdiden teşekkürler
Multimedya cihaz aracı garanti dışı bırakmaz, ses sistemi ve cihazı ilgilendiren donanımlarda oluşacak sorunlar garanti dışıdır. Şimdiye dek cihaz taktırıp garantide sorun yaşayan biriyle karşılaşmadım. Servisler bu konulara çok takılmaz. En kötü ihtimalle araçtan çıkan orijinal cd600'ü takıp servise öyle gidersiniz sorun olursa. Navix wince cihazlar için bence en başarılı modellerden biri ama dış çerçeve kalitesi güneş altında hoş değil. Orijinal plastikten daha siyah görünüyor. Güneş altında bu durum rahatsız edici olabilir. Diğer hususlarda denediğim 5-6 cihaz içinde en önde olanı. Forum spsonsoru bu cihazın satışını yapıyor. Bulamazsanız farklı bir satıcı iletişim bilgileri verebilirim.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Mustafa cumartesi günü kesinlikle ankaradayim Navix ürünümü taktıralım :) bu arada bana eşlik etmek isteyen arkadaş var mı?  Ne kadar Ankara nin eniştesi olsamda çok zor buluyorum adresleri. Hatta hiç bulamıyorum desem yalan olmaz.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

WeReWoLF link' Alıntı:
Mustafa cumartesi günü kesinlikle ankaradayim Navix ürünümü taktıralım :) bu arada bana eşlik etmek isteyen arkadaş var mı?  Ne kadar Ankara nin eniştesi olsamda çok zor buluyorum adresleri. Hatta hiç bulamıyorum desem yalan olmaz.
Eee ben seni istanbula bekliyodum.
Ankara nerden cikti.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Abi geliyorum istanbul a ama erken çıkıyorum. Oradan Ankara ya birilerini götürmem gerekiyor.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

WeReWoLF link' Alıntı:
Cuma akşamı önce İstanbul'a daha sonra Pazar akşamı Antalya'ya geçeceğim için malesef burada olamayacağım. ֖zellikle benim tatil günlerime denk geliyor olması beni hayretler içerisinde bırakıyor abi :D geliş günlerinde kasıt aramaya başladım :D :D :D  blahhh blahhh

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Güzel insan ne kastım olacak. Seni de göreyim diyorum ama her defasında kaciyorsun benden ;)