Astra j Navix multimedya video incelemem

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra j Navix multimedya video incelemem

triger link' Alıntı:
eger öyle ise bitane dili güncel ben alim :)

mustafa bey ekran kalitesi nasıl  clyclone e ve diger pahalı cihazlara nazaran

Ekran paneli olarak hepsi aynı cihazlar ben fark göremedim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

triger link' Alıntı:
eger öyle ise bitane dili güncel ben alim :)

mustafa bey ekran kalitesi nasıl  clyclone e ve diger pahalı cihazlara nazaran
madmax50 link' Alıntı:
Ekran paneli olarak hepsi aynı cihazlar ben fark göremedim.

Ekran kalitesi şimdiye kadar gördüklerim arasında en iyisi...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Kardesim burdan tacize devam ediyorum musadenle :D Geri gorus kamerasi plakalik lambasina entegre bicimde mi oluyor?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Aydn link' Alıntı:
Kardesim burdan tacize devam ediyorum musadenle :D Geri gorus kamerasi plakalik lambasina entegre bicimde mi oluyor?
Aslında istediğin kamera modelini satıcıdan talep edebilirsin. Bana göre en güzel kamera modeli plaka lambasına entegre olanı. Sen belirtmezsen plaka lambası şeklinde geliyor.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar sponsor arkadaş dil sorununun çözüldüğünden bahsetmişti. Dil sorununu kendileri çözdü sanmıştım ama bugün navix yetkilisi ile görüştüm, cihaza eski menü yüklenerek dil sorunu çözülmüş. Bendeki menü ile ilgili çalışma devam ediyormuş. Yarın eski menülü cihaz gelecek test edeceğim. Eski menü beninkinden güzelse cihazı değiştireceğim. Forumda satılan cihaz benim cihazdan farklı bir menüye sahip. Sponsor sanki dil sorununu kendi çözmüş gibi konuşuyor ama navixin eski menü yükleyerek sattığı cihazdan bir adet almış ve burada satıyor bilgilerinize.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

işte bu önemli

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Arkadaşlar sponsor arkadaş dil sorununun çözüldüğünden bahsetmişti. Dil sorununu kendileri çözdü sanmıştım ama bugün navix yetkilisi ile görüştüm, cihaza eski menü yüklenerek dil sorunu çözülmüş. Bendeki menü ile ilgili çalışma devam ediyormuş. Yarın eski menülü cihaz gelecek test edeceğim. Eski menü beninkinden güzelse cihazı değiştireceğim. Forumda satılan cihaz benim cihazdan farklı bir menüye sahip. Sponsor sanki dil sorununu kendi çözmüş gibi konuşuyor ama navixin eski menü yükleyerek sattığı cihazdan bir adet almış ve burada satıyor bilgilerinize.
Sen deneyecegin eski menulu cihaza olur verdiginde bende alacam birtane. Bircok cihazi denemis ve benimle ortak olan beklentilerinden dolayi hardware tecrubene guveniyorum.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Aydn link' Alıntı:
Sen deneyecegin eski menulu cihaza olur verdiginde bende alacam birtane. Bircok cihazi denemis ve benimle ortak olan beklentilerinden dolayi hardware tecrubene guveniyorum.
Eski menü hoşuma giderse montajnı yapıp tekrar bir video daha çekerim.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Simdi sponsor eski menulu cihazi elindekiler ile degistirip mi gonderecek o zaman?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Aydn link' Alıntı:
Simdi sponsor eski menulu cihazi elindekiler ile degistirip mi gonderecek o zaman?
Sponsorun elinde navix yoktu ben video çekince eski menülü türkçe cihazı satışa sundu.