Astra j Navix multimedya video incelemem

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j Navix multimedya video incelemem

Arkadaşlar bugünden itibaren ben de navigasyonlu oldum :D Bugün Mustafa Bey'le de tanışmış oldum bu sayede :D Sağolsun montaj dahil her konuda çok yardımcı oldu kendisi. Ayrıca Emrah Bey'e özenli işçiliği ve sonu gelmeyen sorularıma üşenmeden cevap verdiği için çok teşekkür ederim. Aynı zamanda konsol sökülmüşken vites altı led olayını, kapı ledlerini de hallettik :D Araba tamamen değişti arkadaşlar bu değişiklikler çok önemliymiş şimdi anladım :D Cihazla ilgili ilk gözlemlerimden bahsetmek istiyorum. Görsel olarak çok güzel oldu ön konsol, tamamen farklı geliyor gözüme. Navigasyon güzel çalışıyor, montajdan sonra alışkanlık Emrah Bey'e adres sordum nasıl giderim diye, o da önce tarif vermeye başladı sonra dedi dur navigasyon var napıyoruz biz :D Eve kadar navigasyonla geldim. Ses hoparlörden geliyor ve müzik otomatik kısılıyor. Navigasyon akıcı kasıla kasıla çalışmıyor bu memnun edici. Gerisi bildiğimiz igo zaten. Radyo performansı güzel radyolar güzel çekiyor. Ses kalitesinde bir düşüş olmadı. Mp3 deneyemedim onu yarın deneyeceğim. Geri görüş kamerasını da ilerleyen bir vakitte takacağımız için onla ilgili bir yorum yapamıyorum :D En çok hoşuma giden özelliği ise bluetooth ile telefonla konuşma kalitesi oldu. Karşıya sesiniz çok iyi gidiyor özellikle sordum sesim nasıl geliyor diye ayrıca karşıdakinin sesi de çok net bir şekilde geliyor. Edition aracımdaki direksiyon düğmeleri tam uyumlu çalışıyor. Bluetooth un tek eksi yanı her eşleşme yapıldığında rehberi tekrar yüklemek gerekiyor. Genel  amacınız navigasyon, müzik, radyo, bluetooth görüşmeyse eğer cihaz çok tatmin edici. Burdan fiyat yazmayacağım arkadaşlar çünkü piyasa üç aşağı beş yukarı belli. Bugünün özeti hem navigasyonlu oldum hem ledleri hallettim hem de Mustafa Bey'le tanıştım. Darısı Ankara'daki diğer arkadaşlarla tanışmanın başına :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navigasyon olayını halletmenize ve memnun olmanıza sevindim. En azından bir karar verdiniz ve sonucunda memnunsunuz, bu mutluluk verici. Ben ise hala şu navi mi bu navi mi düşünüp duruyorum, Mustafa kardeşimiz ile tanışmana da sevindim, Mustafa bu işlerin duayeni, İstanbulda olsa idi tanışırdık belki bir buluşmada. Navix hakkındaki olumlu/olumsuz izlenimlerinizi bekliyoruz, iyi günlerde kullanın.

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Navigasyon olayını halletmenize ve memnun olmanıza sevindim. En azından bir karar verdiniz ve sonucunda memnunsunuz, bu mutluluk verici. Ben ise hala şu navi mi bu navi mi düşünüp duruyorum, Mustafa kardeşimiz ile tanışmana da sevindim, Mustafa bu işlerin duayeni, İstanbulda olsa idi tanışırdık belki bir buluşmada. Navix hakkındaki olumlu/olumsuz izlenimlerinizi bekliyoruz, iyi günlerde kullanın.

Zamanla gözlemlerimi seve seve paylaşırım :D Mustafa Bey gerçekten arabanın duayeni her konuda :D Hatta söylemeyi unuttum yukarda, navigasyon takılmadan önce arabanın başında sohbet ederken çiziklerden konu açılınca hemen pasta cila alıp geldi, çiziklere müdahale etti sağolsun :D Gördüğüm kadarıyla astra gördüğünde dayanamıyor :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ersinyaprak link' Alıntı:
Zamanla gözlemlerimi seve seve paylaşırım :D Mustafa Bey gerçekten arabanın duayeni her konuda :D Hatta söylemeyi unuttum yukarda, navigasyon takılmadan önce arabanın başında sohbet ederken çiziklerden konu açılınca hemen pasta cila alıp geldi, çiziklere müdahale etti sağolsun :D Gördüğüm kadarıyla astra gördüğünde dayanamıyor :D
Tekrar hayırlısı olsun, iyi günlerde kullanın.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Ersin hayırlı uğurlu olsun kardeşim.  Güzel günlerde kullan. Darısı taktırmayı düşünen abi ve kardeşlerime

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ersinyaprak link' Alıntı:

Ersin bey yeni cihazınız hayırlı uğurlu olsun.Mustafa kardeşimle tanışmak cidden bir ayrıcalıktır.Beyefendi oluşuyla,kendine olan güven ve duruşuyla,astra araçlar hakkında donanımıyla,kısaca adam gibi adamlardan.Buradan ,bizlere araç hakkında yapmış olduğu her türlü yardımlardan, tekrar tekrar binlerce teşekkürler....

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Ersin kardeşim öncelikle tanıştığımıza çok memnun oldum, senin gibi değerli arkadaşlarla tanışmak büyük zevk. Bundan sonra umarım sıkça görüşürüz. İyi dileklerin için teşekkür ederim, cihazın hayırlı olsun güzel günlerde kullan, Allah kaza bela vermesin.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

cenko link' Alıntı:
Ersin bey yeni cihazınız hayırlı uğurlu olsun.Mustafa kardeşimle tanışmak cidden bir ayrıcalıktır.Beyefendi oluşuyla,kendine olan güven ve duruşuyla,astra araçlar hakkında donanımıyla,kısaca adam gibi adamlardan.Buradan ,bizlere araç hakkında yapmış olduğu her türlü yardımlardan, tekrar tekrar binlerce teşekkürler....
Kemal abi teşekkür ederim, mahcup ediyorsun beni. Sizin gibi hocalarımla, abilerimle, kardeşlerimle tanışmak büyük ayrıcalık.

Romeoktay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba,
Aranıza yeni katıldım ancak çok uzun süredir Astra J kullanıcısıyım. Daha önce bu tarz bir Multimedia kullanmıştım ancak genel itibari ile çok tatmin etmemiştir.
Şu cihazları en basit bir tablet kadar akıcı yapamamaları ya da yapmamalarından dolayı şu anda orjinal teyp kullanıyorum. Araca alınabilecek bir tabletin montajının yapılması bana daha mantıklı geliyor. Ancak Astra J de öyle bir arabaki aracın konsoluna tablet monte etmek için sıfırdan plastik döküm yapmak lazım. Yani hemen hemen imkansız ya da çok pahalı. Eğer monte etmeden araç kitleriyle tableti tuturursanız sök çıkar tantanasıyla uğraşacaksınız. Sökmezseniz çalınma tedirginliği yaşayacaksınız.
Kısacası zor iş multimedia.