Astra J navigasyon ve geri görüş kamerası hk.

dalkılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2013 astra j edition sahibiyim aracı alırken geri görüş kamerası veya park sensörü ihtiyacı duymadığım için gerek görmedim ancak bazı durumlarda sıkıntı çektiğim için araştırma içine giriştim. Samsun reis otodan aldığım aracı ki (çok pişmanım:( ) bir daha asla reis oto ile iş yapmam :mad: navi konusunda bilgi almak pazarlık ve randevu için gittiğimde satıcı kişinin ukala eli cepte isteksiz halleri beni çıldırtması üzerine :sopa: Ordu Ateş otodan fiyat aldım.
Sıfır araç alırken arabayı satana kadar yapmadıkları kalmıyor sonrası Allah'a emenet.
İki marka arasında kararsızım cyclone ekran büyüklüğü olarak tatminkar necvox biraz çin işi gibi geldi ancak servislerin en çok necvox firmasının satışını yaptıklarını öğrendim ne yapacağım konusunda bu markaları kullanan arkadaşların tecrübelerini rica ediyorum. Saygılar...

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cyclone taiwan malı olup kaliteli ürünleri vardır, necwox bildiğin çin malı. iki ürünü de kullanmadım ama diğer forumlarda cyclone için iyi yorumlar var. necwox için problemli olduğunu söylüyorlar.

dalkılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkür ederim benim gönlümde cyclone den yana güzel fiyat veren bir bayi bulursam taktırcam hayırlısı...