Astra j Led Far Zenon Arıza Lambası

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j Led Far Zenon Arıza Lambası

ebay den aliexpersten 250 300 dolar seviyesinde temin edilebilir ama gümrükte durum nasıl olur fikrim yok gümrük sorunu çözülse buradaki uçuk fiyatara göre daha uygun maliyet çıkar

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
ebay den aliexpersten 250 300 dolar seviyesinde temin edilebilir ama gümrükte durum nasıl olur fikrim yok gümrük sorunu çözülse buradaki uçuk fiyatara göre daha uygun maliyet çıkar
ben onun hesabını yaptım satıcı ile de görüştüm. 480-550 dolar arasına geliyor herşey dahil.

hbarcın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çıkan farları duruyo paketleyip koydum ileride arabayı satarken geri takarım diye düşünüyorum. arıza kaydı silme cihazına gelince almayı gerek duymuyorum. sadece arıza lambası yakmayan zenon kitini alıp arıza kaydını sildirip yola devam etmeli.

hbarcın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar kimse benim derdime çare olamıcakmı?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

İşiniz zor, opel akım aralığını o kadar kısa tutmuş ki en küçük farklarda bile arıza yakıyor. Arıza kaydını silmek için orjinal ampulu takıp aracın anahatarını çıkartarak kapıyı kilitleyin ve tekrar açın. Ampul arıza kaydı bu şekilde siliniyor ama xenon balastları takılı yine arıza uyarısı verecektir. Normal ampulü takıp sonra farklı kitleri deneyin.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende philips xenon kullanmıştım.arada sırada kafasına göre arıza gösteriyodu.sinyal koluna basıp arızayı siliyordum.sonra çıkardım işte...

meerdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arıza ısıgı hala yanmakta mı acaba bı cozumunu bula bıldın mı bende bu farlardan dusunuyorum xenonlar dahil 2000 tl dedıler opel odaga da verıyorlarmıs hıc bır sekılde arıza ısıgı yakmıyor dıyorlar nr kadar dogru bılemıyorum.