astra j ayna altına mercekli led ve kedigözlerine led uygulaması

sifomehmettay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar aracıma yaptığım bikaç işlem...
ilk olarak tavan orta aydınlatma beyaz çoklu özel hazrlanmış lede çevrildi

Ardından bagaj ve torpido lambaları çıkarılıp yerine beyaz 3m ledler takıldı

Plakalık iptal oldu plaka lambalarımız yine beyaz led ile değiştirildi kedi gözleri çıkartılıp üst tarafına beyaz led döşedik ince şekilde beyazı görünüo alt kırmızı kısımdada yansıması olunca çok tatlı geldi bize fakat arıza lambası yandı doğal olarak plakalıklarda lamba olmayınca göstermelik tamponun iç kısmına çıkan ampullerden birini taktık sorun halloldu
beyaz plakalıklar

kedigözlerinin gündüz görünümü

veee gece görünüm

sıra asıl işçilik isteyen ayna altı mercekli led uygulamasında...gerçekten uğraştırdı ama sonunda güsel oldu ayna altları delindi mercekli led takılıp yapıştırıldı silikon ile zarar görme ihtimalide ortadan kaldırıldı kablo hattı ilk olarak aynadan kapı içine daha sonrada gövdeye iletilip döşeme altından orta aydınlatmaya kadar uzatıldı yanıp sönme olayı tamamen araç içindeki bu lambayla aynı sönerkende yine yavaştan şiddetini azaltarak sönüyor...

ayrıyetten turuncu gündüz farı için t20 turuncu ampul siparişinide verdim çok fazla abartmadan apaçi işine döndermeden bikaç bişey yapalım dedik bütün bunları yapan sevgili Orhan abim ellerine sağlık başka kimse için bu kadar uğraşmazdı biliorm teşekkrler

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
ben en çok ayna altı olayını sevdim çok güzel olmuş.O mercekli ledleri nerden buldunuz acaba ayna altına monte ettiklerinizi?PM atarsanız sevinirim.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hersey guzelde konu yanlıs yere acılmıs sanırım hocam

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok iyi çalışma olmuş gerçekten..Ben de ayna altına düşünüyorum...Uğraştıracak diye vakit ayırmadım...Yaza doğru hallederim inş..

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah..
*comboya torpido lambası yapılabilir mi?
*bir de bende de bi 30 küsür ledli tepe lambası için led var ama uygulamasını tarif eder misiniz?