Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

aloreis link' Alıntı:
Tekirdağ transit yol 212 km

O yolun asfaltı çok güzel sessiz asfalt dediklerinden hemde dümdüz sakin kullanırsanız anlık 3,5 lt ile 90 km de gittim ortalama tüketim 5,1 lt idi araç 1,6 benzinli

ozgun88 link' Alıntı:
Istanbul - Edirne arasindaki o otobanda hız kuralına uyan varsa alnından öperim :)

Lüleburgaz-Edirne arası otobanda peygamber sabrı ile 100-110 u geçmeden gittim ortalama tüketim 5,3 lt. Alnımdan öpmesen bile bir öpücük gönderirsiniz artık  :D 005hihih

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra dan önceki arabam  w211merso ile  viyanadan gelirken  edirne istanbul  arasinda biraz dokunduk .240 gecmisti.laf aramizda astradan aldigim zevki ondan alamadim.gecen ay sattim.astra j aldim.sedan birdaha almam

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
O yolun asfaltı çok güzel sessiz asfalt dediklerinden hemde dümdüz sakin kullanırsanız anlık 3,5 lt ile 90 km de gittim ortalama tüketim 5,1 lt idi araç 1,6 benzinli

Lüleburgaz-Edirne arası otobanda peygamber sabrı ile 100-110 u geçmeden gittim ortalama tüketim 5,3 lt. Alnımdan öpmesen bile bir öpücük gönderirsiniz artık  :D 005hihih

:D :D :D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda otomatik 1.4 turbo . Ben düz yolda 220 kmh boludan donuste rampa asağı 250 kmh hızı gördüm.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gidişi ve hızlanması süper bence. H kasa 1.3cdti a 1.5 yıl bindim böyle hızlanması yoktu aracın. Dün gece denemek için 2km lik bir mesafede 160 gördüm pedal a biraz daha dokunmam ile 160 170ler çok kısa süreli geliyor. J kasada motor ve turbo cuk diye oturmuş. Teknik olarak hangi turboyu kullandığını bilen varmıdır

realsteel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

genelde şehir içi kullandığımdan 4. viteste 120-130 u anında ve rahatça görmek beni keyiflendirmeye yetiyor.  special_Yeah
5 ve 6 vitese İstanbul'dan çıkmadan geçemiyorum yerini unuttum artık  005hihih

black_eups

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese selamlar, konuya 1.4 t sedan astralar için bi açıklık getiriyim dedim. Arkadaşlar boş yollarda her koşulda düz vites 1.4t sedan astramı denemiş bulunmaktayım ve araç düz yolda 5 viteste 218 kmde tıkanıyo. Bassam dahada gidicekti söylentileri araç yokuş aşağı inerken geçerli bence. Pekte bişe beklememek lazım 1.4 motora göre çok iyi performans zaten. 219 km ye çıkmıyor düz yolda 218 son limiti anlıcağınız, ama hafif eğimli yollarda defalarca 238, 253, 240, 230 gördüğümde oldu ve eğime göre 270e kadar görülebilir diye düşünüyorum fakat aracın lastik hız limiti, fren sisteminin o sürata nekadar dayanıklı olduğu vs tartışılır. Ayrıca benim bahsettiğim 218 son limit hızındada değişmeler gözlenebilir, göz kararı yolun düz olduğuna karar vermiştim sonuçta bu araç için fabrika veriside 207 km..

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anladım ki arabamı cok yumuşak kullanıyor muşum.  Otobanda bi haşinlikte ben yapayım. ( yanimda eşim yokken yoksa hız sabitleme isini hareketleriyle kendi yapiyor. )

muglasemih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EN fazla 180 km/saat a kadar çıktık