Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

Ben o hızlarda giderken tek elimle yan koltuktaki telefonu aramak istememiştim - arayıp bulsam telefonun kilidini nasıl açacam açsam kamerayı nasıl açacam vs vs  011zaa

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eskişehir Ankara yolunda sinirliydim normalde basmam bi kez zorladım 228 km/h gördüm önüme pamukkale otobüsü çıktı fren attım mecburen tabi çok sert olmamak kaydıyla  steeringwheel :D :D

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biraz önce linea makyajlı dizel 95 bg kullandım.46 binde idi.1.vites ağır alt devirler yavaş 2.viteste alt devirler yavaş ama 2500 ü geçtikten sonra resmen sapıttı araç, yolda tutamadım neredeyse  005hihih .astra j cdti 95 lik te aynı mıdır ?

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uguur link' Alıntı:
biraz önce linea makyajlı dizel 95 bg kullandım.46 binde idi.1.vites ağır alt devirler yavaş 2.viteste alt devirler yavaş ama 2500 ü geçtikten sonra resmen sapıttı araç, yolda tutamadım neredeyse  005hihih .astra j cdti 95 lik te aynı mıdır ?
emın ol aynıdır ama bızım tonajımız fazla oldupundan dolayı astralae bıraz daha nazlı bır kalkışları vardır nede olsa ağır abı mısalı takılıyoruz cooll

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ben o hızlarda giderken tek elimle yan koltuktaki telefonu aramak istememiştim - arayıp bulsam telefonun kilidini nasıl açacam açsam kamerayı nasıl açacam vs vs  011zaa
önceden kamerayi hazir bulunduracaksin adamim.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
önceden kamerayi hazir bulunduracaksin adamim.

Kanka ben uzun yolda sükun şekilde araç kullanırım ve haliyle düşen ortalama ekranında < 5 litre görünce panikle kamerayı açmaya çalışırım  011zaa

Yalnızsam aracı özellikle virajlarda çok zorlarım - son Ankara yolculuğunda aracı yokuş yukarı 180 civarı hızlarda geniş virajlara soktum, geniş ve hafif eğimli bir düzlükte gaza yüklenip kadranın iştahla 230 - 240 inişini izledim ama bu esnada kameraya erişemiyorum işte, aklımda da öncesinden hız yapmak olmadığından..

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
emın ol aynıdır ama bızım tonajımız fazla oldupundan dolayı astralae bıraz daha nazlı bır kalkışları vardır nede olsa ağır abı mısalı takılıyoruz cooll

linea'nın kalkışı bile nazlıyken astra'da durum vahim olur o zaman.Karşılaştırma yaptım astra cdti 14.5 sn linea mjet 13.8 sn.linea torkunu 1500 rpm de veriyorken astra 1750 rpm ve astra 1388 linea 1235 kg.Aralarında iki kişilik fark var.Astra'yla işimiz var o zaman.Yarın linea yı üç kişi denerim.

Bu arada sedan araç daha ağır olur bildiğim ama astra'da durum çok farklı

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uguur link' Alıntı:
linea'nın kalkışı bile nazlıyken astra'da durum vahim olur o zaman.Karşılaştırma yaptım astra cdti 14.5 sn linea mjet 13.8 sn.linea torkunu 1500 rpm de veriyorken astra 1750 rpm ve astra 1388 linea 1235 kg.Aralarında iki kişilik fark var.Astra'yla işimiz var o zaman.Yarın linea yı üç kişi denerim.

Bu arada sedan araç daha ağır olur bildiğim ama astra'da durum çok farklı
astranın ağırlığı 1470 kg nasıl güzel dımı ;D

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
astranın ağırlığı 1470 kg nasıl güzel dımı ;D
ama teknik verilerde 1388 diyor.eğer gerçekten 1470 kg ise bence bu aracı 2.0 cdti(dizel olarak) motor bile uçuramaz.bu hesaba göre linea ya toplamda 4 kişi binelim ve öyle deneyelim.eğer araç yerinden kalkmazsa iki kişiyi indiririz.sorun değil  greatt

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben hala linea ile fark olduğunu düşünüyorum.Nedenine gelirsek ortak geliştirdi doğrudur motor ama bu motor elbet 2 fabrikada farklı denenmiştir sonradan bir ekleme vs olmuştur gibime geliyor tabi yanılıyorda olabilirim :) Gerçi wv ile skoda 1e1 aynı :)