Astra j için orjinal siyah cam

missing600

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arabayı alalı 8 gün oldu ve filmden ceza yedim :( filmleri söktürüp orjinal siyah cam taktırabilirmiyim acaba? Aldığım bayi araştırıyor şuan varmı diye sizin bi fikriniz varmı arkadaşlar

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Sanirim sanayide oto camcilarda lazerle ayna karartma yapiyorlardi. Kasko'nun mini onarim paketine sokabilen bile var herhalde.

missing600

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j için orjinal siyah cam

biyerde bulduk ama sadece bagaj ve arka yolcu camları için varmış, sürücü ve yan koltuğu için yapmıyorlarmış renkli cam

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lazerle karartmak çözüm değil yine film varmış gibi ceza yersiniz renkli camların üzerinde tüv uygunluk işareti var m harfi oluyor sanırım camda renkli olduğunu standartlara uygun olduğunu gösteren

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Almanya'da opellerde isteğe göre arka camlar koyu alınabiliyor diye aklımda kalmış.Yedek parça olarak yurtdışından getirtilebilir.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enjoy aktif pakette standart olarak koyulaştırılmış arka kapı ve bagaj camları var. ancak bunlar fazla sirkülasyonu olan parçalar olmadıkları için servis yedek parça  stoklarında olmayabilir. servisin elinde olmayan parçalar sipariş ile izmir torbalıdan yaklaşık 3 günde gelir. izmir de olmayan parçalar back order yani yurt dışı sipariş ile geliyor. tahmini geliş süresi de 15 gün.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1numara film fabrika çıkışlı karartılmış cam gibi duruyor benim aracımda zaten karartılmıştı ekstra 1 numara var sorun çıkmıyor İzmitte yaşıyorum çevirmeyede bizzat girdim birşey olmadı hatta polis ceza yazmak için bahane arıyordu çok bekletti :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fabrika çıkışı olmadıktan sonra karartmalı cam uygulaması yapıldığı takdirde tüv onaylı olması ve ayrıca muayene istasyonuna gittikten sonra ruhsata işletmek gerekir, aslında aracın üzerinde orjinal olmayan ve sonradan yapılan her uygulama ve modifiye için olması gereken budur ama aracın görüntüsünü bozmayacak ufak tefek body kit ve difüzörlere izin veriliyor yada görmezden geliniyor.