Astra j için orjinal siyah cam

missing600

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j için orjinal siyah cam

Tekrar merhaba biz filmli camlari söktürüp yerine orjinal siyah cam taktirdik bununda cezasi yok degilmi ruhsata isli degil cünkü

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

missing600 link' Alıntı:
Tekrar merhaba biz filmli camlari söktürüp yerine orjinal siyah cam taktirdik bununda cezasi yok degilmi ruhsata isli degil cünkü

normalde aracınız Türkiyeye girerken teknik onay belgesinde üstündeki tüm donanımlar belirtilir ama ben bugüne dek bu belgeyi soran polis görmedim

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Al işte tipik adana polisi.Xenonlarla gezenlere bişe demezler cam filmi gördüler mi anında ceza yazarlar.adanada nerde yediniz cezayı?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

missing600 link' Alıntı:

Orjinal siyah camlar ne kadar mal oldu, birde resimleri var mı aracınızın son halinin?

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Orjinal siyah cam dediğiniz; orjinal camları lazerle karartma işlemi mi?

missing600

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Orjinal siyah cam dediğiniz; orjinal camları lazerle karartma işlemi mi?

Lazerle karartma degil cosmodan cikarilmis renkli cam galiba, ben tam bilmiyorum ama esim biliyor detaylari :) bagaj cami ve arka camlar 500 tl olmasi lazim, bunu ruhsata isletmek gereklimi acaba onu merak ediyorum

missing600

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Al işte tipik adana polisi.Xenonlarla gezenlere bişe demezler cam filmi gördüler mi anında ceza yazarlar.adanada nerde yediniz cezayı?

Cukurova belediyesinin önünde  :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

missing600 link' Alıntı:
Lazerle karartma degil cosmodan cikarilmis renkli cam galiba, ben tam bilmiyorum ama esim biliyor detaylari :) bagaj cami ve arka camlar 500 tl olmasi lazim, bunu ruhsata isletmek gereklimi acaba onu merak ediyorum

Ruhsata işlemekten ziyade, orjinal ise sürücü camının sol alt köşesinde ki küçük etikette yanılmıyorsam "B" harfi bulunması gerekiyor. "B" harfi mi diye net hatırlayamıyorum, hatırlayan arkadaşlar yardımcı olacaktır. Ama ruhsata işlenebileceği herhangi bir bölüm yok cam ile ilgili.

missing600

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Ruhsata işlemekten ziyade, orjinal ise sürücü camının sol alt köşesinde ki küçük etikette yanılmıyorsam "B" harfi bulunması gerekiyor. "B" harfi mi diye net hatırlayamıyorum, hatırlayan arkadaşlar yardımcı olacaktır. Ama ruhsata işlenebileceği herhangi bir bölüm yok cam ile ilgili.

Henuz surucu cami icin renkli cam bulamadik suan sadece arka yolcular ve bagaj cami icin bulduk ve taktirdik, surucu ve yan koltuk icin renkli cam olmuyormus genelde ama bulabilecegini soyledi yapan kisi.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

missing600 link' Alıntı:
Cukurova belediyesinin önünde  :)
benim eve 2 km bile yok.orda yol çalışması var diye o yolu kullanmayıp türkeş ve özalı kullanıyorum polisler demek oraya da mevzilenmiş :D