Astra J Dizel Yazilim Attirdim

Salih8138

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Dizel Yazilim Attirdim

Sonunda yaptırdınız demek hayırlı olsun çok yararlı bi işlem olmuş 120hp çok iyi sonuç  general_Applause

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

afyona da gelırler mı acaba?? garantıyı etkılıyor mu bır bılgınız var mı? bırde uzun surecde bır sıkıntı cıkarır mı acaba?

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Tek arac icin gelmezler. Gelsede akdeniz sanayi sitesine gelir usta. O gun afyondan chipe gelen bi focus vardi. Adamin sansina bize denk geldi, o da chipi birakip yazilim attirdi.

Garanti disi kalir arac tabikide..
Uzun vadede ne getirecek bana sorun olarak, zaman gostercek.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, Allah daha bir keyifle kullanmayı nasip etsin aracınızı. Sonuçlar belli ki çok güzel olmuş, elinize sağlık. :)

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yazılımın sürümü ismi falan sicili nedir peki?ustaya hantal kaldı aracım bi ayar çekmi deniyor böyle konularda.bu modeller için son sürümmüdür mesela daima memnun kalınan versiyon?bilgisi olanlardan yanıt bekliyorum!

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun eminim ideal gücü yakalamıştır aracınız  :)

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mehmet gazihan a sormuştum 650 tl ye yapacağını söylemişti.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu yazılımın adı nedır?Bu usta kımdır nerede bulabılıriz ıstanbul'da? 2 sene bıttıkten sonra kullanmaya devam edersem ben de düşünüyorum, bılımsel olarak yazılımların motor ustundekı olumlu olumsuz etkılerı hakkında teknık bılgı verebılecek bır(muhendıs) arkadaş var mı? eğer bu motordan 120 hp elde edılebılıyorsa bu aracı yapan muhendısler neden 95 hp ile sınırlandırmıslar o zaman bunu da düşünmek lazım;  kapasıtesının uzerınde güç elde ederek motorun ömrünü kısaltıp sorun çıkarma olasılıgını arttırmış  olmaz mıyız?

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu aracı yapan muhendısler neden 95 hp ile sınırlandırmıslar o zaman bunu da düşünmek lazım;  kapasıtesının uzerınde güç elde ederek motorun ömrünü kısaltıp sorun çıkarma olasılıgını arttırmış  olmaz mıyız?

Normalde bu motorlar biraz daha güçlü ancak avrupalı araç üreticileri  karbon monoksit gazı salımı konusunda oldukça çevreci ve avrupada bazı standartlar var bu standartların üstüne çıkmak yasak(karbon salımı konusunda) onun için arabaya bir takım sınırlama koyuyorlar buda karbon salınımın yanı sıra beygir gücüde sınırlanıyor mecburen

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Arkadaslar sorulariniz cok zor. :) ve bazi sorularinizi henuz yanitlamam icin yeterli suredir bu sekilde aracimi kullandigim soylenemez.. Ama  size yapan ustanin arabalar konusunda bi uzman oldugu, turkiyede bu konuda ki sayili adamlardan biri oldugunu.. Hatta dierlerinden bu konuda daha iyi oldugunu soyleyebilirim. Nissan navaraya bile yaptik biz. Bu 4 aracin icinde en fazla hissedilir artis astra dizelde. Dier araclarimiz 5.20 bmw ve polo gti idi.. Arac aslinda hala daha alisma surecinde.

Ben ustanin kartini verim size, yaptirmayi dusunen arkadaslar cumartesi gunu antalyada yazilim attiginiz astranin sahibi onderin selami ver dersiniz. Kendisinden bilgi alirsiniz.

http://g1212.hizliresim.com/14/s/h7x7m.jpg

[img=800x597]http://g1212.hizliresim.com/14/s/h7x7m.jpg[/img]

Bu arada videoyu hazirladim, youtube'a yuklemeye calisiom suan. 5 dkalik video icin bi saat kali dior yaw :(