Astra j Car pc

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j Car pc

Detayları öğrendikçe projeye olan ilgi dahada artıyor.
Gerçekten çok başarılı ve bir o kadarda işlevsel bir uygulama.

Arkadaşlar bizimle bu projesini paylaşan Sn. mujdatozkan'a teşekkür etmeyi unutmayalım.  :)
(Teşekkür butonunu kullanarak
g5j73.jpg
)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşım çok ciddi bir iş yapmışssın ve temiz yapmışssın.
Ayrıca detayları bizimle paylaştığın içinde teşekkür ederiz.
Pc kullanmanın çok büyük avantajı olacaktır. Bence en büyük avantajı menü ve ekranlar arası geçiş, ses kalitesindeki artış ve kayıpların azlığı, mkv filmlerini internetten indirip hiçbir convert işlemi yapmadan çözünürlüğü düşünmeden kullanabilme, ve en güzeli sınırsız ekleme ve upgrade imkanı.
Çok başarılı. 045thumbsup
+1 thnxx
Çalışmalarını ilerleteceğin belli merakla seni takip ediyoruz. 045thumbsup

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu foruma üye olduğumdan beri Arabalarımıza nasıl bir pc takabiliriz diye düşünüp,  youu tobee incelemediğim video kalmadı, Videolarda hep Apple marka lablet pc  görüntüleri var. Ama kesinlikle hiçbiri bu kadar profosyönel değil. Tebrik ederim. Paylaşım için teşekkürler

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harika ve çok şaşırtıcı bir o kadar başarılı güzel sanırım şuana kadar görülmüş en iyi projelerden özellikle joyistik ayrı bir hava katmış ellerinize sağlık. 045thumbsup

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
büyük bomba en sonunda patladı şaşkınlık içerisindeyim valla bravo forum bi kademe daha atladı sayende ellerine sağlık ben de bi anda necvoxumdan soğudum :) artık sıkı takipçinim müjdat bey :) hasan abi ve onurody alınmasın tabii ki onların da takipçisiyiz :)
kardeşimiz dün gece videoyu paylaştığında sevincimi ve ilk teşekkürü kimseye kaptırmadım forumumuza yakışır ... ben cylone ekranından pc yi kontrol üzerinde çalışıyordum daha güzeli çıkınca benim proje çöpe gitti  müjdat kardeşimizi tekrar kutluyorum durmak yok devamm

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

müjdat bey acaba ekranın marka modeli lazım rica etsem yazarmısın.
birde dikkati ceken bir sey var pc nasıl başlatıyor ve kapatıyorsun,dokunmatik ekrandan kulandıgında tepkime gecikmeli oluyor bunun sebebi usb kabosunun uzunlugundan veri kaybı gecikmesi oluyor galiba yoksa başka birşeymi

yildirim11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tebrikler, çok güzel bir proje. Daha ufak bir bilgisayar isteyenler fit-pc 2i 'yi inceleyebilirler.

mujdatozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mujdatozkan.com

Sn onurody pc yi cakmakligin yerine koydugum buton ile acip kapiyorum gecikme kpnusuna gelince gecikme benden kaynaklaniyor:) telefon ekranindan kullanmaya calistigim icin dokunamadigim anlar oldu bu sizi yaniltmasin gecikme sifir tepkime suresi super