Astra j Car pc

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j Car pc

Acaba android bilgisayar kullanılsa daha mı kullanışlı olur
http://www.hepsiburada.com/liste/dark-android-box-android-isletim-sistemli-wifi-arm-cortex-a9-islemci-3d-hizlandirici-air-mouse-mini-pc-dk-pc-andbox/productDetails.aspx?productId=bd57015&categoryId=111001

dokunmatik ekran için android bir bilgisayar daha rahat kullanılabilir gibi geliyor. Maliyeti ve enerji kullanımıda düşük olurdu.
Sanırım ekran + bilgisayar 800 liraya temin edilebilir. diğer malzemelerle 1000 lira civarında böyle bir sistem yapılabilir.

Tabi montajı yapmak ne kadar kolay olur böyle mükemmel bir görünüm elde edebilirmiyiz bilmiyorum.

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

müjdat kardeşim sesin soluğun çıkmıyor  sanırım yine bir araştırmanın peşindesin haa bu arada hdmı girişli monitorum ebaydan geldi gps antende yolda şimdi pc yi toplamaya çalışıyorum buraya kadar her şey tamam ancak cd 400 volumeyi ve direksiyondan ses acma kısma ile ilgili arge çalışmalarınıda bir an evvel bitirmeni bekliyoruz  herkese selamlar

mujdatozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mujdatozkan.com

Teşekkürler Hasan abi
Konuyu bilmeyen arkadaşlar için bir açıklama yapalım sen biraz erken müjdeledin :D:D
Arkadaşlar projeyi zaten biliyorsunuz carpc mizde herşey çok güzel şekilde çalışıyor şimdi de direksiyon kumandalarının işlevrenini carpc üzerinden kullanmaya yönelik bir çalışmamız var kısa süre sonra sonuç verecek gibi görünüyor .

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla emeginize aklınıza elinize kolunuza saglık. Harika harika harika... Yalnız bir şey sormak istiyorum: o kırmızı bilgi ekranını goguslugun üzerine hic koymasak olmaz mi?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Valla emeginize aklınıza elinize kolunuza saglık. Harika harika harika... Yalnız bir şey sormak istiyorum: o kırmızı bilgi ekranını goguslugun üzerine hic koymasak olmaz mi?

Sanırım olmaz çünkü görüntülerden takip ettiğim kadarıyla Radyo, CarPC'den bağımsız çalışıyor.  Muhtemelen araç menüsü de aynı ekran üzerinden yürütülüyor. Yani araç üzerinde gelen orijinal navigasyon cihazları gibi her şey tek bir ekran üzerine kurulu değil...

Dolayısıyla radyo dinlemek istediğinizde ve araç menüsünde gezinmek istediğinizde  bu ekrana ihtiyacınız var...

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Sanırım olmaz çünkü görüntülerden takip ettiğim kadarıyla Radyo, CarPC'den bağımsız çalışıyor.  Muhtemelen araç menüsü de aynı ekran üzerinden yürütülüyor. Yani araç üzerinde gelen orijinal navigasyon cihazları gibi her şey tek bir ekran üzerine kurulu değil...

Dolayısıyla radyo dinlemek istediğinizde ve araç menüsünde gezinmek istediğinizde  bu ekrana ihtiyacınız var...
 evet doğru radyo ve arac bilgileri carpc de okunamıyor ama zamanla oda olacak

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

müjdat kardeşim sesin çıksın nerelerdesin arada bir görünsene