Astra J Benzin yakıt tüketimleri

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Benzin yakıt tüketimleri

Ulkm arkadaşa katılıyorum Astra ların gaz pedalları çok hassas ve buna çok dikkat edip sağ ayağımızı alıştırmazsak farkında olmadan + %10 gibi bir artışa neden olmak çok kolay..

locke1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında bu kadar yazılıma yüklenmiş iken Sayın Hans Joachim'cimler sport/economy mode koyuverseydi ya.
ben ayağımla bu kadar hassas nasıl şey etçem :)

veya pedalı lineer fonksiyon yerine "kare" fonksiyona bağlayabilirlerdi böylece hız için iyice köklemek gerekirdi...  cooll

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

locke link' Alıntı:
Aslında bu kadar yazılıma yüklenmiş iken Sayın Hans Joachim'cimler sport/economy mode koyuverseydi ya.
ben ayağımla bu kadar hassas nasıl şey etçem :)

veya pedalı lineer fonksiyon yerine "kare" fonksiyona bağlayabilirlerdi böylece hız için iyice köklemek gerekirdi...   cooll

Doblo 1.3 aracımın gaz pedalına basarken pedal bir noktada takılıyor, burdan sonra araç çok daha hızlı ivmelenmeye başlıyor belki dediğin yüzdendir..

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bana sellektor yapıp çileden çıkaran golf tdi 105 bg ler ve reno fluance lar olmasa 10 litre seviyesi, gazladigim zamanki degerleri yazıp 180 ilk astra almayı düşünenleri strese sokmak istemiyorum. Aslan beslemek kolay değil :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Bana sellektor yapıp çileden çıkaran golf tdi 105 bg ler ve reno fluance lar olmasa 10 litre seviyesi, gazladigim zamanki degerleri yazıp 180 ilk astra almayı düşünenleri strese sokmak istemiyorum. Aslan beslemek kolay değil :)
ben yazayım bugünki sinir kat sayımı arttıran clio vs gibi araçlar yüzünden ekranımda 17.2 lt gibi bir rakam okudum ortalam ada :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
ben yazayım bugünki sinir kat sayımı arttıran clio vs gibi araçlar yüzünden ekranımda 17.2 lt gibi bir rakam okudum ortalam ada :)

Gazladığın esnada ortalamayı mı sıfırladın?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siz yine golf ler clio lar ile çileden çıkmışsınız, ben şahincilere uysam 20 den aşağı inmem herhalde  005hihih

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:

Bu sinir kat sayısını arttıran cliolari vs benzin döküp yaksaydım toplam yakıt harcaması kesin daha düşük olurdu :)