Astra j ayna altı led montajı

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt:

ouzhn06 link' Alıntı:
Mustafa abi orda ben birde wooferlar gördüm. Senin usta sistem içinde yardimci olabilir mi? Bu aralar aklim hep ses sisteminde.

Kardeşim eğer ses sistemi düşünüyorsan astra j konusunda Ankara'daki en tecrübeli tesisatçı diyebilirim.  Aşağıda benim yaptırdığım sistem var. Ben subwoofer tercih etmedim zira infinity midlerin bası benim için yeterliydi. Arkadaşta subwoofer seçenekleri var. ֖zelden mesaj atarsan iletişim bilgilerini veririm.

Merak ettiklerini aşağıdaki konuda sorabilirsin ben yaptırmadan uzun süre araştırma yaptım bildiğim kadar yanıtlarım.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=10456.0

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j ayna altı led montajı

madmax50 link' Alıntı:
Güzel oluyor ama biraz yoruyor abi. Bu kadar uğraştıracağını bilsem girmezdim bu işe. Bir kabloyu geçirmek için 2 saat uğraşılırmı. Deneyim çok önemli ilk montaj sonrası artık işi çözüyorsun. Şimdi yap deseler yalnız başıma 2 saatte bitiririm sanırım.

Cok emek harcamissin ama degmis.

zeybek35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Sen izinde gel buraya sana da yapalım abi  :)

Mustafa, mükemmel bir uygulama olmuş bence. Güle güle kullan. 14alkiss
Hem bu uygulama, hem de ses sistemi için görüşelim mutlaka  greatt

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

zeybek35 link' Alıntı:
Mustafa, mükemmel bir uygulama olmuş bence. Güle güle kullan. 14alkiss
Hem bu uygulama, hem de ses sistemi için görüşelim mutlaka  greatt

Teşekkürler, görüşürüz abi.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Kasım ևınar link' Alıntı:
Nasipse haziranin ikinci haftasi angaradayim,artik bikac saatini ayirirsin bana bu isleri yapmaya
Yapabildiklerimizi yaparız sonrası bizim ustaya emanet ederim seni tam angaralı  :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Kasım ևınar link' Alıntı:

Angaraya 2005 yılında Nevşehirden geldim. Bizim memlekette bebe aşağılamak için kullanılır. Kavgada söylenir o derece ;D ֜niversitede ilk yılımda Sitelerde bir arkadaşın evine gtmiştim. Babası arkadaşa bebenin dersler senden iyimi diye sorunca adama dalasım geldi ne diyor bu herif diye  :D Arkadaşa söylemedim ama çok canım sıkılmıştı.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Angaraya 2005 yılında Nevşehirden geldim. Bizim memlekette bebe aşağılamak için kullanılır. Kavgada söylenir o derece ;D ֜niversitede ilk yılımda Sitelerde bir arkadaşın evine gtmiştim. Babası arkadaşa bebenin dersler senden iyimi diye sorunca adama dalasım geldi ne diyor bu herif diye  :D Arkadaşa söylemedim ama çok canım sıkılmıştı.

Aradan 9 yil gecmis alismissindir artik bebe kelimesine,meslek hayatim ilk yiliydi askerlerimden birine Farkinda olmadan bebe diye seslenmisim,cocuk ankaralimisiniz komutanim deyince anladim bebe kelimesinin angaraya has oldugunu