Astra J arıza ışığı yakmayan gündüz ledi

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J arıza ışığı yakmayan gündüz ledi

cenko link' Alıntı:
Arkadaşlar sedan araçlarda maalesef olmuyor,Mustafanın uygulamış olduğu bütün HB'lerde hiç bir sorun yaşanmadı.Mustafa'nın bu soruna bir çare bulacağını da bütün kalbimle inanıyorum.Mustafa'cım biran evvel müjdeli haberi bekliyorum senden.. :) :) :)

Bende sedan var Emrah usta bir sekilde çözdü, yapamadıysanız direkt ona götürün bence

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Yasin90 link' Alıntı:
Bende sedan var Emrah usta bir sekilde çözdü, yapamadıysanız direkt ona götürün bence
Yasin senin araçmıydı biz de sedanmı hb mi kararsız kalmıştık. Demek ki sedanlarda farklı bir durum var. Seninki dirençle çözülmüş artık tek yol direnç.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Yasin senin araçmıydı biz de sedanmı hb mi kararsız kalmıştık. Demek ki sedanlarda farklı bir durum var. Seninki dirençle çözülmüş artık tek yol direnç.

Mustafa, o zaman direnç takılacak.Peki direnç takıldığında parklarda kısılma olacakmı...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla benim gündüz ışıkları led mi değil mi bilmiyorum ama son derece şık ve güzel görünüyor, sanırım daha iyisine ihtiyacım yok.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Valla benim gündüz ışıkları led mi değil mi bilmiyorum ama son derece şok ve güzel görünüyor, sanırım daha iyisine ihtiyacım yok.

Sizinki LED hocam.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

Evet abi bnm arac, Emrahı biraz uğrastrdık ama sonunda halletti sagolsun :)

Ayrıca hiç kısılma olmuyor parkta vs

aloreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki ben ilk mesajdaki uygulamayı yaptığım zaman arka park lambaları sürekli yanacakmı far kapalı olsa bile ?

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

Erhan42 link' Alıntı:
Ters takmış olabilirsiniz ledler her türlü takmada yanmıyor. Önceki mesajları incelerseniz yapmanız gerekenler çok basit bir şekilde anlatılmış. Ledlerde yanyana olan teller aynı kutubun uçları. Bu şekilde takarsanız duydaki (-) uca ledin (+) ucunu bağlamış olursunuz. O yüzden yanyana olan tellerin ikisinide aynı yönde olacak şekilde ayarlayın. Artı uçları bulup birleştireceksiniz. Birleştirdiğiniz artı uçlardan birisini yana doğru biraz uzatarak bırakacaksınız resimlerde açık bir şekilde görülüyor. Böylece hem kısılma olmayacak hemde uyarı vermeyecek.
farlar auto modda iken uyarı veriyor mu acaba? (aracm sport donanım.)