Astra J 2012 değişiklikleri

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 2012 değişiklikleri

REC link' Alıntı:
ևok teşekkür ederim, Beyaz aldım Hakan Bey.. Sizinkiyle aynı ;)

şuan Erzurum'dayım, hafta sonu gidip alıcam naispse... Tek Opel bayii var ama o Ulubey yolunun ilerisinde biraz,  Evet yolun sağında....
Biliyorum oraya hepsi yanyana zaten
Beyaz guzel secim

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Biliyorum oraya hepsi yanyana zaten
Beyaz guzel secim

Teşkkür ederim Abi Allah razı olsun... ֖nceki aracım Teknik Gri idi ve bakımında çok zorlanıyordum, sanırım bu süper olacak...  greatt

Bu arada bazı uygulamalar için senin ve bazı arkadaşların başını ağrıtıcam haberiniz olsun :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Teşkkür ederim Abi Allah razı olsun... ֖nceki aracım Teknik Gri idi ve bakımında çok zorlanıyordum, sanırım bu süper olacak...  greatt

Bu arada bazı uygulamalar için senin ve bazı arkadaşların başını ağrıtıcam haberiniz olsun :)
Herzaman elimizden geldigi kadar ben ve forumdaki butun arkadaslarim yardimci olacaktir.
Beyaz renk araci 1 kova suyla yikarsin durulama bile istemez
Ben oyle yapiyorum

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar soyledinmi bilmiorum ama 2012 cosmo astralarda aku kapaklari yokmus;))))))) arkadasimin kaputu bi actim sok oldum dedim kapak nerde ne kapagi dedi cektim hemen benim aracimi actim kaputu soktum kapagi onunkine taktim dedim bu kapak:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

frostmanhkn link' Alıntı:
Arkadaslar soyledinmi bilmiorum ama 2012 cosmo astralarda aku kapaklari yokmus;))))))) arkadasimin kaputu bi actim sok oldum dedim kapak nerde ne kapagi dedi cektim hemen benim aracimi actim kaputu soktum kapagi onunkine taktim dedim bu kapak:)
resımle paylaşabılırmısınız hangi kapak acaba

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 lerde var mı yok mu bilmem de akünün üstünde bir kapak var siyah renkte ve komple kapatıyor benim araçta geçende bakıyım yazıyım dedim akü konusuna kaçlık akü var diye ama kapakla kapalıydı belki kapağın üstünde gerekli bilgiler yazıyordur ama geceydi göremedim gerçi bağdat caddesindeydim ne kadar karanlık olabilirse işte ama çokda araştırmadım doğrusu

alioglua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bahsedildi mi bilmiyorum ama astra dizelde ecoflex yazısı yazmıyor mu artık?

ևok güzel gözüküyordu ve opelin o yazıyı yazmamakla amacı ne acaba diye sordum kendi kendime,

bir de gerçekten 2012 model alınca 2011 modellere göre daha mı dezavantajlı oluyoruz?

yıl geçtikçe daha iyiye gitmez mi normalde donanım ve modeller,

bir başlıkta görmüştüm aralığı bekleyin indirime girer diye o zaman da 2013 modeller gelecek, daha da mı kötü olacak? kafam karıştı  :-\

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alioglua link' Alıntı:
Bahsedildi mi bilmiyorum ama astra dizelde ecoflex yazısı yazmıyor mu artık?

ևok güzel gözüküyordu ve opelin o yazıyı yazmamakla amacı ne acaba diye sordum kendi kendime,

bir de gerçekten 2012 model alınca 2011 modellere göre daha mı dezavantajlı oluyoruz?

yıl geçtikçe daha iyiye gitmez mi normalde donanım ve modeller,

bir başlıkta görmüştüm aralığı bekleyin indirime girer diye o zaman da 2013 modeller gelecek, daha da mı kötü olacak? kafam karıştı  :-\

bizim opellerde bir terslik var. Model yükseldikce donanım eksiliyor. sportlarda daha önceden kapı içi led varken şimdi yok mesela. 2013 ü merakla bekliyorm

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
bizim opellerde bir terslik var. Model yükseldikce donanım eksiliyor. sportlarda daha önceden kapı içi led varken şimdi yok mesela. 2013 ü merakla bekliyorm

Zarar eden bir fabrika olunca, maliyet düşürmek için bazı şeyleri kısıyorlar. Sanırım 2011 Enjoylarda bagaj bölmesi ve büyük boy dijital ekran varken 2012 lerde bölme kalktı, ekran küçüldü.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni cosmo larda torpido rafini koymamislar ve yedek anahtarin teki sustali degil.