Astra J 1.6 115 HP - Golf 6 1.4 TSİ 122 HP araç alımı?

Astra J ? Golf 6?

• Kullanılan toplam oy
    96

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim. Motor konusunda ısrarcı değilim elbette o fiyat aralığı bana uygun olduğu için yazdım. O fiyatlara o motorlar var. Çok fazla performans beklemiyorum iki arabayı da motoru için değil kasası için, uzun vadede sorunsuzluğu için, biraz da tabi yakıt tüketimi için yazdım. Ama herkes motorlara yorum yapmış. Biraz da yakıtından, konforundan, varsa test edenler hissettiklerini yazarlarsa sevinirim. Dediğim gibi motor farketmez bana 115 - 122 hp bana fazlasıyla yetecek güçler. Yani turbolarda 180 hp lerde pek gözüm yok o kadar bütçeyi de ayıramam hesabımı yaptım bu motorlar benlik. Sağlam ve sorunsuz olsun içine oturunca güven versin yeter diyorum ve tabiki tasarım :)
dış tasarım istiyorsanız astra, iç tasarım istiyorsanız astra, albeni istiyorsanız astra, ekonomi istiyorsanız ikiside değil :D

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla zor karar. Yani ben olsam karar veremezdim bu ikisi arasında:D Ancak Golf'un daha güçlü olması avantaj bence.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Giray resimler güzelde 43.000'e bu donanımın yarısını vermiyorlardır heralde TR'de :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Giray resimler güzelde 43.000'e bu donanımın yarısını vermiyorlardır heralde TR'de :)
Yok istediğim enjoy plus donanım gayet dolu :) Detaylı inceledim. En istediğim cruise control da var. Golf'te cruise yok diye biliyorum. Ama serviste bi şekilde hallederim diye düşünüyorum.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankette Golf önde. Astra kullananlar bi yorum yapsalar. Araçların sahiplerinden duymak istiyorum düşüncelerini. Birkaç Astra sahibi yorum yaptı sağolsunlar ama onlarda sadece motor üzerine konuştu. Biraz da arabayı anlatsanız..

Gry54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra hakkında bi yorum yapamayacam ama golf için birşeyler söyliyebilirim poloyu servise götürdüğümde sıfır araçlara bakıyordum golf 6 ya bindim inanırmısınız iç malzeme kalitesi çok kötü geldi aracın o eski golf 5 ve golf 4 teki malzeme kalitesi yok artık orta konsol daki tuşlar acayip uyduruk duruyor dizeline bakmıştım 50 milyarlık bi araba havası hiçte vermiyordu :(

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısınız tabi de, VW'nin bütün modelleri tişört modeli gibi. S beden, L beden, XL beden vs.. :)
O kadar para verip Golf alıyorsunuz, bir de bakmışsınız ki aynı direksiyon, aynı ön göğüs, aynı döşemeler Caddy'de

Farkı yaşayın, Astra alın :)
jettamı passatmı seçmesi çok zor oluyor bazen :D

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf tsi 122 hp astra 115hp'ye göre çok avantajlı, motor olarak ikisini kıyaslamak yanlış olsada fiyatları çok yakın olduğu için kıyaslanabilirler ve bu motor seçenekleriyle golf diyorum.