Astra J 1.6 115 HP - Golf 6 1.4 TSİ 122 HP araç alımı?

Astra J ? Golf 6?

• Kullanılan toplam oy
    96

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba herkese iyi günler dilerim. Konuyu aradım ama bulamadım varsa ve ben konuyu tekrarlıyorsam özür dilerim. Yetkililer gereksiz görürlerse kapatabilirler rahatsız olmam.

Uzun bi aradan sonra foruma girdim ve arabasızım 1,5 senedir. Artık araba almanın zamanı geldi. İnşallah sonbaharda arabamı alacağım ve nasipse uzun yıllar binmek istiyorum. O yüzden eskise de ikinci el değeri, sağlamlık ve dayanıklılığa çok önem verdim. İki araba arasındayım kesinlikle ikisinden birini düşünüyorum.

Astra J Enjoy Plus 1.6 115 HP mi yoksa Golf 1.4 TSİ 122 HP mi?

İkisine de bayılıyorum harika araçlar. Ancak Astra'nın yakıtından biraz korkuyorum. Golf çok tatlı araba ve ikinci elde Astra'ya göre değerini daha az kaybediyor gibi söylemler duyuyorum. İşi bilenler yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Fikrinizi nedenleriyle birlikte yazarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı günler dilerim.

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu motor seçenekleriyle GOLF derim,
Astra turbo 180 hp yi yada dizelini düşünürseniz, golfle kıyaslamak bile astraya büyük haksızlık olur.

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tartışmasız golf.1.4 turbo astra desen yine golf derim.birde dsg olursa tadından yenmez.1.5 sene nasıl arabasız durdun abi şaşırdım.tekrar hoşgeldin ayrıca foruma.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay vay vay :)

Astra çok güzel be yaw

Gry54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana kalırsa 1.4 tsi motorun sorun çıkarma ve masraf kapasitesi turbolu olduğundan astraya göre çok daha yüksek tabi şans meselesi 1.4 tsi chip tuningle 122 den daha ileriyede taşınabilir aynı şekilde astrada 115den ileri senin yerinde olsam astrayı tercih ederdim fiyatlarını da yazsaydın keşke daha iyi yorum yapılırdı

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Golf 1.4 TSI 122 Manuel Comfortline 46.800 TL
Astra J 1.6 115 hp Enjoy Plus Manuel 43.800 TL

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tartışmasız golf.1.4 turbo astra desen yine golf derim.birde dsg olursa tadından yenmez.1.5 sene nasıl arabasız durdun abi şaşırdım.tekrar hoşgeldin ayrıca foruma.
Teşekkür ederim Efe kardeş.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ikisi de en son kasa.