Astra J 1.6 115 HP - Golf 6 1.4 TSİ 122 HP araç alımı?

Astra J ? Golf 6?

• Kullanılan toplam oy
    96

JOSEFGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyu golfe verdim ama 1.6 turbo astra alırdım yerinde olsam 180 ps :D ve kasası harika

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok uzun süre kullanılacaksa motorlarda buysa astra alırdım turbo sıkıntısından korkmam en azından...

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 T olsa kesinlikle astra derim. Golfe vermeyi düşündüğünüz para ile sanırım astra j enjoy plus 1.4 T alabilirsiniz. Ama 115 hp de ısrarcıysanız motor avantajından dolayı golf derim.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu motorlarla golf derim. ama arkadaşların dediği gibi astra 140 bg turboluyuda düşünebilirsin

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
j kasa bence golf 6'ya fark atar...Bir dergide okumuştum WV'nin son zamanlarda müşteri kaybettiği ve atılım yapamadığı konusunda.Gerçekten de passat olsun,golf olsun açıkçası çok hoş değiller.Hatta golf hiç iyi değil bence.Motor dersen 1.4. T alırsanız bence her halükarda ASTRA J diyorum...

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fuarda golf e bindim.. en boşu falan olabilir bilmiyorum, beni hiç tatmin etmedi

astra ve insignia ya ise bayıldım.. hele insignia opc nin 4.000 tl lik falan spor koltuklarıyla o aracı kullanmak nasıl bir duygudur bilemiyorum.. aynı koltuklar astra da da var galiba ama en az 2.000 tl falan farkla..

bazı arkadaşlar 1.4 140 lık al demiş ama bir ara forumda o motor için iyi değil demişlerdi.. yani hem gitmiyo hem yakıyo falan.. iyice araştırmak lazım..

bir de astra j nin siyahı çok güzel.. tabi kirlenmesi çiziği falan riskli ama geçen gördüm bitane durdum başında arabayı seyrediyorum, çekici geldi çekti aracı :) o kadar güzel yani

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim. Motor konusunda ısrarcı değilim elbette o fiyat aralığı bana uygun olduğu için yazdım. O fiyatlara o motorlar var. Çok fazla performans beklemiyorum iki arabayı da motoru için değil kasası için, uzun vadede sorunsuzluğu için, biraz da tabi yakıt tüketimi için yazdım. Ama herkes motorlara yorum yapmış. Biraz da yakıtından, konforundan, varsa test edenler hissettiklerini yazarlarsa sevinirim. Dediğim gibi motor farketmez bana 115 - 122 hp bana fazlasıyla yetecek güçler. Yani turbolarda 180 hp lerde pek gözüm yok o kadar bütçeyi de ayıramam hesabımı yaptım bu motorlar benlik. Sağlam ve sorunsuz olsun içine oturunca güven versin yeter diyorum ve tabiki tasarım :)