Astra j 1.4 t 140bg - ilk çalıştırmada gelen ses

34hakanhakan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 Astra 1.4 t cosmo aracımı soğukken ilk çalıştırdığında motorun çalışma sesinin hemen ardından "gghhhırtt" şeklinde bir ses geliyor. Hemen aracı stop edip tekrar çalıştırınca bu ses gelmiyor. Sadece ilk çalıştırmada geliyor. Video çekince paylaşacağım. Bu bir arıza belirtisi midir. Yada nedir bilen var mı? Aracım henüz 70 binde. Saolun.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
bir video atin ona göre konuşalım ses tam net nereden geliyor bilmemiz duymamız gerekli

34hakanhakan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir video atin ona göre konuşalım ses tam net nereden geliyor bilmemiz duymamız gerekli
Bu ses sadece ilk çalıştırınca geliyor. Aracı hemen stop edip bir daha çalıştırdığımda gelmiyor. ilk çalıştırınca motor sesinin hemen arkasından gelen bir ses. Anahtarı araç çalıştığı halde ısrarla çevirip çalıştırmaya çalıştığınızda gelen ses
Irrrhtt gibi) benziyor. Video atacağım da beceremedim yüklemeyi.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Havalarin isinmasini bekleyin tekrar kontrol edin. Mevcut sistemde bir hata olsa her calistirmada gelir. Sicak motordada yapiyormu yoksa soguk motordami yapiyor bu sesi sadece

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bu ses sadece ilk çalıştırınca geliyor. Aracı hemen stop edip bir daha çalıştırdığımda gelmiyor. ilk çalıştırınca motor sesinin hemen arkasından gelen bir ses. Anahtarı araç çalıştığı halde ısrarla çevirip çalıştırmaya çalıştığınızda gelen ses
Irrrhtt gibi) benziyor. Video atacağım da beceremedim yüklemeyi.
youtube atıp youtubeden atin buraya isterseniz

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
O sesi genelde eksantirik dislilerinden yapar bi ekleyin net bisey soyleyelim

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

34hakanhakan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Havalarin isinmasini bekleyin tekrar kontrol edin. Mevcut sistemde bir hata olsa her calistirmada gelir. Sicak motordada yapiyormu yoksa soguk motordami yapiyor bu sesi sadece
Aracı akşam park ediyorum sabah ilk çalıştırırken yapıyor. Denemek için sonrasında hemen stop edip tekrar çalıştırıyorum ses gelmiyor. Motor soğukken ilk defa çalıştırırken geliyor. Yarın videosunu ekleyeceğim inşallah. Saolun.

34hakanhakan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı akşam park ediyorum sabah ilk çalıştırırken yapıyor. Denemek için sonrasında hemen stop edip tekrar çalıştırıyorum ses gelmiyor. Motor soğukken ilk defa çalıştırırken geliyor. Yarın videosunu ekleyeceğim inşallah. Saolun.

34hakanhakan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

34hakanhakan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et