Astra j 1.3 cdtı enjoy plus şeker beyazımı aldım...

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Nihayet plakalar çıktı ve dün akşam arabayı beyaz astramı teslim aldım.
Araç 1.3 CDTI motorlu dizel Opel Astra J kasa Enjoy Plus donanımlı beyaz renkli HB bir araç.
En açığın bir ton koyusu cam filmi yapıldı, bluetoothlu park sensörü ve karter muhafaza takıldı. Telfonu ve park sensörünü eşleştirdik görüşme kalitesi fena değil sıkıntısız bir şekilde görüşülebiliyor.

Malzeme kalitesi, iç dizaynı falan gayet güzel. Kırmızı ağırlıklı bir aydınlatma kullanılmış. Vites çerçevesinin etrafında sürekli yanan bir kırmızı ışık var çok güzel.
Elektronik el frenine tam alışamadım daha. Arabayı parkedince tutup asılacak bir elfreni arıyor ellerim ama sonra işaret parmağımla hafif bir dokunuş yeterli oluyor. :)

Yokuş kalkış desteği çok güzel birşey, düz vites araç ama sanki tam otomatik bir araç gibi 1 cm bile kayma olmuyor.

gelelim 1.3-95 bg motor bu kasayı götürür mü sorusuna? Bal gibi de götürüyor. Kalkışta biraz yavaş kalıyor doğru ama uygun devirlerde kullandığınızda ara hızlanmaları ve ivmelenmesi gayet güzel. Benim bir performans beklentim olmadığı için ben çok memnun kaldım. Dün akşam e-5'ten Basın Ekspres yoluna bağlandım 120 ye çıkmakta ve sol şeride geçmekte hiç bir sıkıntı olmadı. Motor sesi içerde fazla yok benim benzinli corollamda bile daha çok ses vardı.

İlk izlenimlerim bunlar, yol tutuşu olsun frenler olsun gayet iyi, insanda bir güven hissi uyandırıyor.

Ben arabadan çok memnun kaldım, Allah herkesin gönlüne göre versin, kazasız belasız hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin.

Resimleri telefon ile çektim biraz kötü ama olsun daha sonra daha iyi resimler olur.

c306q.jpg

c308.jpg

c310v.jpg

c312.jpg

c317.jpg

Kandırıldım, araba sıfır değilmiş maalesef :)

c322.jpg

İlk mazotumu aldım :)

c326.jpg

Haftasonu yağmur falan olmazsa ilk işim plakalıkları söküp plakaları yapıştırmak. :)

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanmak nasip olsun.
Güzel makina. Zaten 1.3 den performans beklemek anlamsız olur.
Beklentilerinizi ona göre yaparsanız memnun edecektir.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanmak nasip olsun.
Güzel makina. Zaten 1.3 den performans beklemek anlamsız olur.
Beklentilerinizi ona göre yaparsanız memnun edecektir.

Teşekkür ederim, size kesinlikle katılıyorum. 1.3 motor için de performansı kötü değil,ara hızlanmaları falan gayet iyi. Ben memnunum kısacası. Performans isteyen zaten 1.3 araca bakmasın, gitsin 1.6 TSI 180 BG alsın. :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
maşallah kazasız belasız kullan rengıde guzel hosuma gıttı :)

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun