Astra h xenon problemi

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar aracımda orijinal fabrika çıkışlı xenon far kiti mevcut ama farlarım önümü yeterince aydınlatmıyor.ustaya sordum 'Ankara ostime yolun düşerse iki Çıkma far ayarla' dedi ama farlarımın üzerinde solma ve kararma yok.arkadaşım sadece ampüller ölmüş dedi ve Gaziantep sanayide işi bilen usta bulamadım.acaba sadece ampul Değişimi ile yırtabilir miyim?ya da far Yükseklik ayarıyla alakalı bir problem mi var acaba?farlar otomatik yüksek ayarlı olandan.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pardon unutmuşum 2005 Astra h enjoy + ids plus paketli.araç donanımlarımlarında kararan dikiz aynası harici elegance donanımdan farksız full.

Faik 35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arac 2005 cosmo afl far sistemi mevcut ve ampulleri gecen hafta degistirdim philips marka 2 tanesi 300 tl osram da var o 240 tl philipsin yan sanayisi 160 tl ben orjinal philipsi aldim.parcacinin bana soyledigi bunlarin icindeki gaz zamanla ozelligini kaybediyormus o yuzden biri digerinden daha parlak yanabiliyormus bendede boyle bi sorun vardi ve su anada cozuldu.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merceklerinin islenmiştir. Isınmadan dolayı zaman içerisinde mercekler kararıyor. Merceklerin değişmesi gerekebilir. Ek olarak ampul ve balastlarda değişmesi gerekebilir.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu ampul Değişimi işlemini ben yapabilir miyim kendim?gaziantepte anlayan birini bulamadım,şimdilik idare ediyorum da bu durum canımı sıkıyor.uzunlar canavar gibi ama kısalar Yüzünden yolu pek göremiyorum.yetkili servise gitsem komik rakamlarla karşılarlar zaten.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaziantep gibi büyük bir yerde oto elektrikçiler çok rahat hallederler hocam.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun merceklerden yada ampülden kaynaklı.

ek olarak ampül oturmamışsa yada odak noktasından kaymışsa da önünüzü göremezsiniz.

ampül ömrü bitmişse rengi morlaşır pembeleşir ve söner

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim ampülde renk Değişimi yok ,sadece yakını aydınlatıyor Uzağı değil.sanırım far ayarım bozuk.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Far ayarı iyi.2-3 ustaya sordum far komple değişecek mercekler bitmiş dediler.çıkması bile 800 den Başlıyor çifti.açıkçası arabadan soğudum satasım geldi.