astra h torpido soğutma

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce yayınlandımı bilmiyorum ama bu parçayı alıp taktırmayı düşünüyorum fiyatıda uygun gibi gerçi başka yerde ne kadar bilmiyorum sonradan alıp taktıran arkadaşlar varsa bilgi verebilirmi teşekkürler
http://urun.gittigidiyor.com/OPEL-ASTRA-H-TORPIDO-SOGUTMA-VALFI_W0QQidZZ10171450

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
linkteki birinci resimde gösterdiği gibi kör tıpa takılmış kısım aracınızda var mı?? yeni aldığım astrada yok. ayrıca eskisinde zaten bu özellik vardı ama hiç kullanmadım. aslında güzel bir olay, eğer torpidonuz benimki gibi ağzına kadar cd flan dolu değilse:))

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç uygun takılabiliyor ama uyduruk olabilir diye korkuyorum uzun yolda bazen lazım olabilir diye düşünmüştüm.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Uyduruk olupta basit sürgülü pilastik bi parça zaten.
Çok önemli bişiy değil. Herzaman aç kapa oynayacağın bi parça da değil.

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz uyduruk bir parça ama belki kullanışlı olabilir. Ben ama hala eski kasa vectra"ların torpido soğutmasına hastayım. Bırrrr gibi yani :)

hONoUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla benim arabada var ve hiç bi işime yaramıyor. Bence gereksiz bi ayrıntı. Zaten öyle adam gibi soğuttuğunuda görmedim. Tabi klimayı en düşük derecede ve en yüksek fan hızında açarsan o zmn soğuk bir şeyin geç ısınmasını sağlıyor. Ama o fan hızında ve derecede arabanın içinde tutsan yine ısınmaz içersi buz gibi oluyo ztn. Bi de selcukakinci'nin dediği gibi torpido dolu olmaması gerekio benimkide ağzına kadar cd dolu hatta kendime yeni cd koyabilecek yer aramaktayım.

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlaşılan gereksiz bir özellik,vazgeçtim bende,yorumlar için teşekkür ederim

salih akın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta var.bildiğim kadarıyla içeideki havayı çekerek soğutuyo,bu nedenle çok bi faydasını göremedim

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda Auris'lerdeki sistem hem çok mantıklı hem de çok işlevsel. Bardak tutacağını sol ve sağ havalandırmaların önüne yapmış Japonlar. Bardağı/şişeyi/kutuyu oraya koydun mu ısınmadan, ister iç, ister orada taşı, istersen çikolata sıkıştır bla bla..

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b için var mı acaba?