astra h sunroof ? acil

metehan5267

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar astra'ma sunroof yaptırmak istiyorum.. ama çok pahalıya geliyor.. aslında aracamın rengi siyah olmasa kaplama ile cam tavan gibi gözükebiliyor peki bu sunrooflar en ucuz kaça patlar bize acaba? Fikirlerinizi esirgemeyin :rolleyes:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Boşuna aracının tavanını kestirme orijinal gibi olmaz. Bir çok araç üzerinde gördüm çok dandik oluyor ses olsun sızıntı olsun başa bela.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumumuzdan XceyceyX arkadaşımız Astra H marka aracına yaptırmıştı, kendisine bizzat özel mesaj atıp fikir danıştım, çevreden duyabileceğiniz yok arabanın tavanı esner, yok şu olur bu olur gibisinden şehir efsanelerinin aslının olmadığını çok memnun olduğunu anlattı. WEBASTO marka yaptırdığınızda sızıntı, ses, esneme vesaire birçok şey olmayacaktır.
Sana sonradan takılan sunroofu kötüleyen biri gördüğünde, "sen sonradan taktırıp memnun kalmadığın için mi böyle diyorsun" diye bir soru yöneltmelisin. Yok bizim arkadaş, yok bacanağımın amcaoğlu, yok bizim şu falan diye başlayan bi cümle kuruyorsa bil ki yalandır, araştırmanı iyi yap, ona göre bir ürün taktır taktıracaksan.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha geçen hafta bir arkadaşım Vectrasına Anka da taktırdı. Webasto, gayet güzel. 300 large modeli 1750TL ye yaptırdı. Çok memnumum diyor.

Geçen yıl Astra H ımın cam tavanındaki arızayı orada yaptırmıştım. Gayet memnundum bende. Başka yerlerde sadece açmaya bir sürü para dediler, adamlar çok uygun bir fiyata yapmışlardı benimkini.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaslar astra'ma sunroof yaptırmak istiyorum.. ama çok pahalıya geliyor.. aslında aracamın rengi siyah olmasa kaplama ile cam tavan gibi gözükebiliyor peki bu sunrooflar en ucuz kaça patlar bize acaba? Fikirlerinizi esirgemeyin :rolleyes:

Önemli olan görüntü mü yoksa ihtiyaç mı? Görüntü ise ucuz yollu (açılmayan, sabit olanlar ucuz oluyor) bir şey yapılabilir, ihtiyaç duyuyorum iyi bir şey olsun diyorsan mecburen paraya kıyıp iyi bir şey yaptırmak zorundasın, kötü/adi bir şey yapılırsa aracın içinde şemsiye ile oturmak da var :(..

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız ne kadar temiz bilemiyorum ama satıp cam tavanlısını almakta bir çözüm.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ılk care sat aracı cam tavanlı al hem cam tavanlı ayrı o sunroof ayrı astra dedın mı cam tavan olcak..
ılla dersen satmıcam yaptırcam aracıma webasto dan başka bı markada yaptırma derım ama satman daha mantıklı..

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eminim ki güzel olacaktır.Fakat şöyle birşey var;
Aracın orjinalliğini bozmak pek mantıklı değil.Hani küçük aksesuarlar olabilir ama bu şuna benziyor;
Bir zamanlar aracıma turbo taktırsam ne olur diye düşündüm.Piston yataklarından şanzumana gömlekten bir çok parçaya kadar bir sürü parça değişicek ve bi o kadar da yeni parça takılcak.7-8.000TL ye geliyor.Onun yerine aracını satıp GTC alsam daha mantıklı geldi.Ne gerek var böyle şeylere.Arabanın orjinali iyidir...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar ne kadar iyi bir işçilik olursa olsun boşuna bana göre orijinal neyse o... çakma delme takma işi yaş iş... karar yine de taktıracak arkadaşlara kalmış. Şahsen ben o kadar para verip birde aracın tavanını kestirmem.