Astra H Silecek ve Kolu Hakkında

Flesius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birinci likteki silbak ürününü hepsiburadadan almıştım geçen sene, İnsignia aracım için. Bir yıldır kullanıyorum, hiç bir sorun yaşamadım. Bosh'a ve servise zamanında verdiğim paralara acıyorum şuan. Bosh alıp 3 ayda ses ve iz sıkıntısı yaşayan arkadaşlarım da oldu hiç bir sorun yaşamayan da... Sebebini tam anlayamadım ama kauçuk ömründen olabilir dedim en son. Eski kauçuklu bir seilecek Bosh da olsa GM de olsa çabucak işe yaramaz hale gelir. Yeni kauçuklu bir silecek ise Silbak da olsa iyi performans sergileme şansı yüksektir. Ben 3'ünü de kullandım hiç birinde sorun yaşamadım. Madem sorun yaşamıyorum neden daha çok para vereyim ki?

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sileceklerin lastiklerine zarar veren en önemli şey alkoldür. Alkol lastiği öldürür. Cam suyu alkollü ise silecekler zarar görür. Özellikle bimlerde satılan antifirizli cam suları silecekleri çabuk bozuyor. İçindekiler kısmına bakın alkol varsa kullanmayın.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sileceklerin aslında bir numaralı düşmanı sıcak hava arkadaşlar bir araç sürekli güneş altında kalıyor ise lastikleri kısa zaman içinde çürür. Şu şartlar da sanırım yılda bir kere değişmesi gerek şahsen ben yılda olmasa da iki yılda bir kesin değiştirmekteyim.

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlarınız için herkese teşekkür ederim. Pazartesi modacar olandan sipariş edeceğim. Uymazsa bile uyan birisine hediye ederim. Memnun kalmazsamda modacarınkini yazın kullanırım, yeni bir tane de orijinal daha alır onuda kısın kullanırım. :D
Taktıktan sonra tecrübelerimi bildiririm.

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün metroya gittim (denk geldi yani) orda multi-clip boschlardan vardı. Fiyatıda iyi geldi. 20 TL filandı. Altım taktım pat diye oldu 1 mm sıkıntı yok. Şimdilik 10 numara siliyor. :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Güzel günlerde kullanasın.

ismailD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsiburada da rbw marka silecek aldım. 16-18 tl arası fiyatı var. Nisan gibi aldım. Ses yapmaya başladığı için dün bi takım daha sipariş verdim. Silmede hala iyi ama ses yapıyor ve kışa giriyoruz diye yeniledim hala gideri var aslında. Tavsiye ederim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

gallipoliua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muz silecek öneririm