Astra J için İnwells Marka Muz Silecek...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra J aracımın için internetten Sileceksepeti.com dan İnwells Marka muz silecek Takımı aldım..Ölçüleri 68-63...27.88 Tl..Ücretsiz kargo...Linki aşağıda paylaşıyorum..Deneyip size bilgi vericem..Şuan için ürün elime ulaştı(2 Günde Tokat'tan gelmiş) ve görüntüsü iyi ama tabi performansı önemli...Kullanınca ses ve silme performansını paylaşırım..Çok uygun olduğu için paylaşıyım dedim..Nerdeyse Silecek Lastiği fiyatına...

Linki Burada : https://www.sileceksepeti.com/urun/opel-astra-j-k-inwells-muz-silecek-takimi-2009-2017

• Beğen
Tepkiler: Murat

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Abi haber bekliyorum benimde leke bırakıyor silerken

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aslında iyi silsin yeter hafif ses yapsada bu fiyata katlanırım..Yapmazsa sevinirim tabi...Boschun en ucuz silecek takım fiyatına bu üründen neredeyse 3 adet alınıyor....Yarın Takıp il izlenimlerimi paylaşırım kardeşim...;)

• Beğen
Tepkiler: Murat

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ben de geçen ay sileceksepetinden 26,77TL'ye bir takım silecek aldım (Galiba RBW markaydı) takayım diye. Arabaya cila (sonax hızlı cila kullanıyorum) çekerken, önceki seferlere göre ön cama biraz daha özenince mevcut inwells sileceklerin sesi kesildi. Dolayısıyla takamadım, bagajda geziyolar benle birlikte... İlginçtir mevcut inwells'ler 1 yılını doldurmuş. Neden bosch'u bosch'una fazla para vereyim😁

Son düzenleme:

kadsamuy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aldım inwells ses cok yapmadı ama
yeteri kadar silmiyor iz bırakıyor