Acil Yardım Double-Din Astra h

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Kadir bey bu tarz cihazları tavsiye etmek için önce kullanmak gerek. Fakat kullanıcı olarak yorum bedava olduğu için olumsuz yanlarını yazarız.

Fakat sizin gibi araştırıp alan kişilerin yorumları bizimkilerden daha önemli.

bekirastra45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar hayirli gunler astra h 2005 arac aldim uzerinde orjinal teyip yok multimedya teyp takili sorunum su aracin direksiyonundan kumanda edebiliyorum ses acma kapama sarki gecisi cd usb hafiza karti gecisi vb.ama yol bilgisayarinda anlik tuketim,ort.tuketim,kronometre gibiseyler cikiyor ve onlar arasinda geziyorum ama saat tarih derece ayarli degil gizli menuye ulasabilecek tus yok onu nasil ayarlayacagiz ne yapmamiz gerekir.

iskader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar hayirli gunler astra h 2005 arac aldim uzerinde orjinal teyip yok multimedya teyp takili sorunum su aracin direksiyonundan kumanda edebiliyorum ses acma kapama sarki gecisi cd usb hafiza karti gecisi vb.ama yol bilgisayarinda anlik tuketim,ort.tuketim,kronometre gibiseyler cikiyor ve onlar arasinda geziyorum ama saat tarih derece ayarli degil gizli menuye ulasabilecek tus yok onu nasil ayarlayacagiz ne yapmamiz gerekir.
Dostum takılı olan multimedya ne marka acaba, multimedya değişince yol bilgisayarı yinede çalışıyormu

Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi