Astra H Silecek ve Kolu Hakkında

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam.
2011 Astra H arabam var ve silecek ihtiyacım var.

1. http://www.hepsiburada.com/liste/si....aspx?productId=otm47s151&categoryId=60003680
linkindeki silbak ürün sizce olurmu?
2. http://www.sileceksepeti.com/Astra,LA_544-2.html#labels=544-2
linkindeki boschlardan al bak keyfinemi dersiniz?

1. linkteki ürün 2009 dan sonraki araçlara uymaz gibi yazmışlar. Yani 2009 dan sonraki Astra H'lardaki silecek ön kolları farklımıdır?

Son olarak arka silecek için bir öneriniz varmıdır?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Silecek de orijinal derim, Bosch iyidir ama orijinal daha iyidir. Arka silgi için de GM tercih edin derim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Muz sileceği pek tavsiye etmiyorum. Silecek motorunun canına okuyor resmen. Telli ürünlere bakın derim.

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muz sileceği pek tavsiye etmiyorum. Silecek motorunun canına okuyor resmen. Telli ürünlere bakın derim.

Abi telli olanlarda bu arabanın silecek kollarına olmuyor ki. :( Kolu değiştirmek lazım sanırım :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi telli olanlarda bu arabanın silecek kollarına olmuyor ki. :( Kolu değiştirmek lazım sanırım :)

O konuyu biliyorum desem yalan olur ama daha önce muz silecek kullandım. Resmen silecek motorunun canına okuyordu. Bende tekrar telli olanından aldım bosh marka.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silecek sepetinde astra H için belirtilen Bosch üründen aldım, 2 hafta kadar oldu. Siparişi verdiğimin ertesi günü ürün elimdeydi, tam olarak astra H için uygun montaj yuvasına sahip. Sorunsuz. Eski sileceklerim de Bosch aerotwin idi, 1 sene sorunsuz kullanmıştım, tavsiye ederim.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Silecek sepetinde astra H için belirtilen Bosch üründen aldım, 2 hafta kadar oldu. Siparişi verdiğimin ertesi günü ürün elimdeydi, tam olarak astra H için uygun montaj yuvasına sahip. Sorunsuz. Eski sileceklerim de Bosch aerotwin idi, 1 sene sorunsuz kullanmıştım, tavsiye ederim.

Montaj bölümü şekil ve boyut olarak GM gibi mi ?
Bazı markaların çok kaba oluyor.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Montaj bölümü şekil ve boyut olarak GM gibi mi ?
Bazı markaların çok kaba oluyor.

Birebir aynı değil, Bosch hafif biraz daha büyük gibi, ama dikkat çekecek bir fark yok. Onu da ancak söktüğün silecek GM ise fark edersin. Ben o zaman farketmiştim, şimdi ise söktüğüm silecek de Bosch olduğu için dikkat bile etmiyorum.

aykoc.opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.aykocotomotiv.com.tr
bosch kullanabilirsiniz .devamlı sattığımız tercih edilen ürün. diğerleri çok çabuk eskiyor .