astra h silecek tavsiyesi

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ön camı değiştireceğim haliyle silecek süpürgelerini de değiştirmek istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi tecrübelerime göre, (diğer forumdaşların farklı tecrübe ve tercihleri olabilir) en güzeli servisten alınan orjinal silecek. Şu zamana kadar silbak, silgeç, modacar gibi farklı ürünleri denedim, 6 aydan uzun dayanan olmadı. 6 ay sonunda silmeme, iz bırakma, ses yapma problemleri başladı. Ama servisten kışa girerken aldığım silecek takip eden kışa kadar gayet iyi dayandı. Evet biraz pahalı, iki silecek parası veriyorsun ama iki silecek kadar da dayanıyor. Şu an kulandığım silecek modacar, kışa girerken aldım, Nisan'da ses yapmaya başladı. Önümüzdeki kışa girerken servisten orjinal silecek alacağım.

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gm ile bosch fiyatı aynı 70 TL civarı
bu ikisi arasında sizce tercih hangisi hangisi olmalıdır.

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen aylarda serviste kampanya vardı silecek 55 tl idi. Servislere bi sormak lazım.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yunus hocamın dediği gibi özellikle kışa girerken kampanyaları oluyor, işçilik dahil 50 TL gibi fiyatlara silecek veriyorlar, hem de işlem için servis kaydı açtıkları için kilometre kayıt altına alınıyor.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bende bu sileceklerden dertliyim 2011 modelde hala orjinalleri var fakat aldığımdan beri silecekler camda zıplaya zıplaya siliyor 95 tl istediler yenilerine güvenipte almadım:(

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SWF nin lastikleri var bazı oto hırdavatçılarında.Üstelik çifti 10 TL .Kendisi değiştirebilenler için şiddetle tavsiye ederim.

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SWF nin lastikleri var bazı oto hırdavatçılarında.Üstelik çifti 10 TL .Kendisi değiştirebilenler için şiddetle tavsiye ederim.

önerdiğiniz silecek lastiklerini bulabileceğim bir yer varmı acaba
internette araştırdım ama bulamadım.