Astra H fasılalı silecek sorunu

celalakcakaya

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar.
2009 Astra H aracım var. sorunum şöyle.
Yağmurlu havada silecek kolunu bir kez yukarı kaldırıyorum. Silecekler ortalama 5 saniyede bir olacak şekilde çalışıyor. Bir süre sonra kendi kendine birince kademede sürekli çalışmaya başlıyor. Sonrada hızını sürekli artırarak en son kademeye kadar geliyor. En hızlı şekilde çalışmaya başlıyor. Silecekleri kapatıyorum. Tekrar silecek kolunu bir kez yukarı kaldırıyorum. Yine bir süre 5 saniyede bir şekilde çalışıyor, sonra yine hızını artırıp kendi kendine en hızlı ayara kadar geliyor. Silecek zamanlama ayarı da yaptım ama hala aynı şekilde çalışıyor. Neden böyle yapıyor acaba? Varsa çözümü nedir?

bluedreams

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Merhaba,ayni araca sahibim ne yazıkki silecek hız ayarı manuel gibi hassas yapilamiyor,otomatik te çalışırken dengeli çalışmiyor,genellikle çok hızli otomatiğe aldiktan sonra 1 tık daha yukarı yapip tekrar 1 tık aşağı yaparsaniz yavaş modda fasılalı çalışıyor saygılar

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
yağmur sensörüne su şiddeti fazla gelecek olursa silecek delirmiş gibi çalışmaya başlıyor müdahale ile normale dönüyor. bir kaç kere başıma geldi astra h varken. aşırı şiddetli yağmur hariç hep kendim çalıştırıp kapattım. ilk kademe şiddetli yağmurda son kademede gibi çalışıyor.