astra h silecek tavsiyesi

holmes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 model astra h clasic ııı aracımın silecekleri araç alındığından beri değişmemişti.2012 sonunda değiştirdim 6 ay demeden ses çıkarmaya ve tam silmemeye başladı bir daha orjinal olmayan ürün almıyacağım.ucuz ürün kullanacak kadar zengin değilim :) sileceklerimi değiştirmek istiyorum.aracıma uygun orjinal silecekleri hangi siteden bulabilirim.yardımlarınız için çok teşekkür ederim :)

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 model astra h clasic ııı aracımın silecekleri araç alındığından beri değişmemişti.2012 sonunda değiştirdim 6 ay demeden ses çıkarmaya ve tam silmemeye başladı bir daha orjinal olmayan ürün almıyacağım.ucuz ürün kullanacak kadar zengin değilim :) sileceklerimi değiştirmek istiyorum.aracıma uygun orjinal silecekleri hangi siteden bulabilirim.yardımlarınız için çok teşekkür ederim :)

Sponsorumuz opelparcaci.net yardımcı olacaktır:

http://www.opelparcaci.com/Urun/Opel-Astra-H-04-11-On-Silecek-Supurge-Takimi-GM-pmu1756.html

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu daha uygun
http://www.opelgm.com/Opel-Astra-H-On-Silecek-Supurge-Takim,PR-1289.html

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Gönül ister ki her zaman orijinal ürünler kullanalım ama fiyatları görünce aman dursun ben kolumu camdan çıkarır camımı kendin silerim moduna sokuyor insanı ;)

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2011 model aracımda orjinal silecekleri kullanıyorum. Aslında halen çok güzel siliyor ama kışın ses yapıyordu, bauhausdan bosch takım aldım yakında takacağım ama arka silecek ölçüsüne uygun bulamadım.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen yıl yetkili servisten orjinal GM sileceği 50 TL' ye aldım. İlk üstündeki silecek gibi ses seda yok güzel siliyor. Orjinal iyidir ama fiyatı biraz pahalı.

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gönül ister ki her zaman orijinal ürünler kullanalım ama fiyatları görünce aman dursun ben kolumu camdan çıkarır camımı kendin silerim moduna sokuyor insanı ;)

aynen öyle tebrik ederim yorumunuzu

bi çift sileceğe 80 tl vermek şu devirde benim için hiç mantıklı değil

Erdem58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde ben de değiştirdim vectra b için.Muz tipleri çok canımı sıktı önceki araç ve bunda.Gittim normal olanlardan aldım.Bosch eco diye geçiyor.Sessiz güzel siliyor.fiyatıda 15 liraydı.http://www.hepsiburada.com/liste/bo...oductId=otev3165143938836&categoryId=60003680 boyutuna göre alın kullanın.Yağmurlar bitince nisan sonu mayıs gibi eski takımı geri takarım.Yazın pek ihtiyaç olmuyor.Güneşten koruyarak ömrünü uzatırım.Bir takım 2 kış götürse 4 senede 30 lira eder ki bence gayet güzel bir fiyat.

holmes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araştırmanız öneriniz zahmetleriniz için şimdiden çok teşekkürler orjinal ürünler pahalı ama burada yan sanayiye bile 35-45 tl arası fiyat istiyorlar o yüzden orjinal bari alayım diyorum.