Astra H Özel Montaj Cyclone

oktaysar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1 ay önce videodaki cihazı taktırdım. Normalde astra h'larda cyclone, necvox gibi multimedia sistemlerinin takıldığı yer aşağıda olduğu için baya heves etsem de vazgeçmiştim. Sahibinden'de bakınırken renksiz ekranın olduğu yere monte edilmiş halini gördüm, foruma ihtiyacım oldukça girdiğim için pek bilemiyorum bu sistemin yaygın olup olmadığını belki bilenleriniz vardır, yine de Astra h'lara cyclone, necvox vs. taktırmak isteyenlerin ekranın aşağıda kalmasından dolayı buna sıcak  bakmadığını bildiğimden paylaşmak istedim. Renksiz ekran da tavana takıldı ve Orjinal radyo-teyp aynen işlevini yerine getiriyor. BC, yol bilgisayarı gibi işlevler de öyle. İlgilenen ve taktırmak isteyenler olursa ilan şudur  

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-navigasyon-cihazi-diger-opel-astra-h-orjinal-navigasyon-sok-fiyat-599-tl-148275339/detay/  

Yalnız ilandaki fiyat sanırım özelliksiz bir cihaz için verilmiş, ben cyclone istediğim için malum bunun 2 katı kadar fiyatı var. Cihazdan şimdiye kadar çok memnunum ekranın yukarda olması navigasyon açısından çok işime yarıyor, hakikaten hep istediğim bir şeydi. Mevlüt bey cihazı takan, tanıdığım kadarıyla dürüst ve ilgili bir kişi.

Opel Astra H Cyclone Multimedia

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra H Özel Montaj Cyclone

Ben çok iyi düşünülmüş ve çok başarılı olmuş. Tavan montajı da hiç sırıtmadığı extra güzel bir hava katmış. Ben çok beğendim. Güle güle kullanın. Müthiş  special_Yeah

oktaysar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler, evet ekranın yukarıda olması ilginç ve güzel oldu  :) şuan farklı navigasyon programları deniyorum. Tv Anteni de takılı ama görüntü alamadım açıkcası Tv özelliğine pek eğilmedim, eminim çekse de verimli olmaz.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tebrikler guzel gunlerde kullanin cok guzel olmus

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu uygulamayı bir arkadaşım da yaptırmıştı H kasasına. Ben de Astra H' ıma aynı uygulamayı yapacaktım ki eşim arabayı sattırmıştı :D şimdi buna yaptığım uygulamalara daha fazla çıldırıyor :)

Güle güle kullanın. Güzel olmuş gerçekten. Size bir tavsiye üst kısım fazla dayanıklı değil. Yakın bir zamanda alt tırnakları esneyecektir. Oraya uygun bir iki ek yaptırın iç taraftan.  

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Bu uygulamayı bir arkadaşım da yaptırmıştı H kasasına. Ben de Astra H' ıma aynı uygulamayı yapacaktım ki eşim arabayı sattırmıştı :D şimdi buna yaptığım uygulamalara daha fazla çıldırıyor :)

Güle güle kullanın. Güzel olmuş gerçekten. Size bir tavsiye üst kısım fazla dayanıklı değil. Yakın bir zamanda alt tırnakları esneyecektir. Oraya uygun bir iki ek yaptırın iç taraftan.  

Yavuz jantlar cok guzel olmus guzel gunlerde kullan

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Yavuz jantlar cok guzel olmus guzel gunlerde kullan
14alkiss.  045thumbsup
Aynen yavuz 10 numara olmus

oceans34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

acaba kaça mal oldu bu işlem.çok ama çok beğendim on numara olmuş

oceans34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada yavuz bey jantlarınız çok ama çok şık durmuş acaba kaça mal ettiniz sanırım orta göbek siyah değil mi metal rengi değil...beyaz araca acaba siyahı mı yoksa metal olan rengi mi daha hoş gider.