Astra h koltuk ayarı

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABA abilerim ve arkadaşlar 1 aydır astra h kullanıyorum bugünlerde koltuk ile başım dertte..bir türlü ayarını kendime göre yapamıyprum rahat olamıyorum..sağ alttaki ayarı nasıl kullanıyorsunuz..boyum 1.77 falan yüksekte kullanmak istiyorum..ama rahat edemiyorum alçaktada önümü göremiyorum offf yardım helppp...:confused:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ileri geri , yükseklik, öne arkaya meyil ayarı var sadece ..ama bizim koltukların oturma kısmının arkası geriye doğru meyilli olduğu içinson ayardada olsa ne yapsan olmuyor..aracını sev böyle kullanmaya devam et ;)

Son düzenleme:

putrell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o sağdaki kolu çekiyosun ve çekiliyken koltuğu öne arkaya beşik hareketiyle ayarlayabiliyorsun çekerken poponu kaldır aama yoksa ağırlıktan oynamıyor. bi de bel ayarı yaptın mı sabahlar olmasın...:)

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sercan yan tarafta yükseklik ayarı yok mu? Pompa gibi hareketle yükseltiyorsun... ???

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi var ama çok ayar var bi onu yükseltiyom beğenmiyom indiriyom direksiyon ayarınla oynuyom...bel ayarıyla oynuyom bozuldu düzeltemeyyorum..ilk aldğımda nasıldı acaba????

Ben salıncak ayarını en arkaya yatık şekilde kullanıyorum.. Koltuk biraz geride ama çok fazla değil, yükseklik ayarı arabanın burnunu görebileceğim seviyede.. (eğer arabanın burnunu göremiyorsan, tavsiyem koltuğu az ileri ve çok az salıncak hareketini öne doğru değiştir).. Direksiyon ayarı kendime doğru sonuna kadar çektim ve en aşağıda ayarlı..

Bir dene istersen :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben biraz geri de , en yüksek te , koltugun arkasınıda biraz yatar pozisyonda gayet rahatım.. direksyonda hafif dışarıda aşağıda.. boyum 1.78 :) ben cok rahatım.. istanbulda olsam ayarlardım sizinkinide :) :)

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben salıncak ayarını en arkaya yatık şekilde kullanıyorum.. Koltuk biraz geride ama çok fazla değil, yükseklik ayarı arabanın burnunu görebileceğim seviyede.. (eğer arabanın burnunu göremiyorsan, tavsiyem koltuğu az ileri ve çok az salıncak hareketini öne doğru değiştir).. Direksiyon ayarı kendime doğru sonuna kadar çektim ve en aşağıda ayarlı..

Bir dene istersen :)
abi hepsini denedim hala süper rahat değilim...bir de bu arabanın mühendisleriine selam gönderiyorum o direksiyonu en aşağıya indirdiğimzde neden sinyal göstergesi görünmüyor.??
ben biraz geri de , en yüksek te , koltugun arkasınıda biraz yatar pozisyonda gayet rahatım.. direksyonda hafif dışarıda aşağıda.. boyum 1.78 :) ben cok rahatım.. istanbulda olsam ayarlardım sizinkinide :) :)
saol..ya bir bozdum düzelmio..nyse şimdi daha iyi..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hepsini denedim hala süper rahat değilim...bir de bu arabanın mühendisleriine selam gönderiyorum o direksiyonu en aşağıya indirdiğimzde neden sinyal göstergesi görünmüyor.??

saol..ya bir bozdum düzelmio..nyse şimdi daha iyi..

Eğer boyunuz kısa olsaydı en aşagı bakış açısından görünürdü.. yukarıdan baktıgınız için görünmüyor :D mühendislere bardaklık için selam gönderebilirsiniz ama :) :)

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer boyunuz kısa olsaydı en aşagı bakış açısından görünürdü.. yukarıdan baktıgınız için görünmüyor :D mühendislere bardaklık için selam gönderebilirsiniz ama :) :)
bardaklık ve cep telfonu koycak bir yer...kapı koluna koyuyorum ben...olsun bence alt tarafa koysalar sinyalin göstergesini süper olcakmış direksiyonu indirince yarış arabası gibi oluyo...:D:D