astra h koltuk konforu

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabamı yeni aldım sayılır, bi şikayetim var,
koltugu bana rahat gelmiyor yada ben ayarını beceremdim, bel kısmım boşta kalıyor. 1,80 boy 82 kiloyum
bugun başka daha alt sınıflarda bi araca bindim koltuğun rahatlığını anlatamam, koltuk sırtımı bi güzel sardı yumuşacık, sürerken gerneşe gerneşe kullandım yani.
benim opelde koltuklar sert ve büyük anlayamadıgım bişey var ayarlaında bi sorun olabilrmi, sarmıyor beni alışamadım halen
Astra H Enjoy
iyi forumlar

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortopedik koltuklar sert olur ama vucudu sarmamasına bişey diyemeyeceğim..

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Koltuğun bir kaç ayarı var. Sanırım 6 olmalı ya da 8. Bende 178cm 80 kg mım. Yaklaşık aynı cüssedeyiz. Ben şöyle yapıyorum.
Koltuğu oturduğum sol yan kolunda iyice yere indiriyorum. Koltuğum arkamı dayadığım yerin sağ yan kısmından bel desteğini iyice açıyorum. Ayaklarıma göre alttan geriye doğru alıyorum. Birde oturduğum yerin ucu havaya ya da yere kalkıyor. Oda yerdendi sanırım. Beşik gibi sallayabiliyorsunuz oradan, oradan da kendime göre ayarlıyorum. Umarım yardımcı olaibilmişdir.

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımde farklı bı sıkayetım var bendede gtc var koltukdan catur cutur sesler gelıyor ıcınde bısıler kırıldımı acaba onu nerde baktıravbılırım

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koltuğun bir kaç ayarı var. Sanırım 6 olmalı ya da 8. Bende 178cm 80 kg mım. Yaklaşık aynı cüssedeyiz. Ben şöyle yapıyorum.
Koltuğu oturduğum sol yan kolunda iyice yere indiriyorum. Koltuğum arkamı dayadığım yerin sağ yan kısmından bel desteğini iyice açıyorum. Ayaklarıma göre alttan geriye doğru alıyorum. Birde oturduğum yerin ucu havaya ya da yere kalkıyor. Oda yerdendi sanırım. Beşik gibi sallayabiliyorsunuz oradan, oradan da kendime göre ayarlıyorum. Umarım yardımcı olaibilmişdir.

aradığım şey buydu, oturulan bölümün ucunun havaya kalkmasını nasıl sağlayacağım ona bakmam lazım

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Ucunun havaya kalkması için altta bi kol daha var. Oda raylı sistem. Koltuğun ucunu havaya kaldırıyor ve indiriyor.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
sürerken gerneşe gerneşe kullandım

Konu dışı olacak biraz ama "gerneşmek" nedir?