Astra h kisa anten. Hem şık hem estetik...

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşınkınden ama benım uzundan değil. Fiyat yok.;) Kargoyu verin benden olsun boş duracağına işinize yarasın. ama dediğim gibi vidası biraz zedeli resmini çeker gönderirim.

Teşekkür ederim sağolasın. Vida peki sıkıntı çıkarır mı takarken? Problem olmazsa kargoyu karşılarım sıkıntı yok. :)

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim sağolasın. Vida peki sıkıntı çıkarır mı takarken? Problem olmazsa kargoyu karşılarım sıkıntı yok. :)
Resim cekip gondercem. Olur derseniz gonderirim. Ama kesminiz sart. Arasi 0.5 cm acik kaliyir ki bende hic hos durmadi. Bugun eklerim. Arac garajda anten de aracta. :)

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8enaduba.jpg

e9uvypyz.jpg

avugyqur.jpg

a3e8anu9.jpg

Anten bu. O zedeli yeri kesemedim cok sert malesef. Kesip monte edeceksiniz hepsi bu kadar. Gönderin derseniz adredisinizi yazin gondereyim bayram ertesiye artik. :)

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8enaduba.jpg

e9uvypyz.jpg

avugyqur.jpg

a3e8anu9.jpg

Anten bu. O zedeli yeri kesemedim cok sert malesef. Kesip monte edeceksiniz hepsi bu kadar. Gönderin derseniz adredisinizi yazin gondereyim bayram ertesiye artik. :)

Hocam eğer o kısım fazlalıksa spiral taşıyla keserim onu ben o sıkıntı değil. O zaman özelden mesaj atıyorum. Teşekkürler. :)