Astra h kalorİfer klapesİ kirildi :(

antispider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım bir kaç gün evvel ısıtmamaya başladı. sadece soğuk üflüyordu. ben de önce opel garage isimli yere götürdüm. onlar da kendi elektrikçilerine yönlendirdiler. usta aracı kontrol etti klapenin kırıldığını, kalorifer kutusunun değişmesi gerektiğini söyledi. yalnız çıkma kalorifer kutusunun en az 1000 TL işçiliğin de 750 TL tutacağını söyledi. tamiri yok mu diye sordum yok dedi. Bu duruma çok canım sıkıldı. Düşünün en az 1.750 TL. Şimdi kara kara düşünmekteyim. Acaba aranızda bu soruna uygun yollu çare bulan biri var mıdır? Ya da Ankara da klapeyi tamir edecek bir usta? Umarım sizin de başınıza böyle bir durum gelmez :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Allah Allah o kadar pahalı bir şey olmaması lazım ya. Görsellere baktım da bir şeye benzetemedim.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servise danışın yaş indirimi vs belki daha ucuza halledebilirsniz. Bu denli bi sorunun bu kadar masraf açması hayret edici

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka bir ustaya götürün

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oha ya motor rektefesıne 500 lıra alıyolar.baska ustaya gosterın kırılanı yapıstırsınlar en kotu.dıjıtal klımamı acaba ılgınc

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Tamir yok ama 750 TL işçilik nedir ...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Opel aracın varsa düştün mü? Babayı yedin demektir. Bu net ve açık arkadaşlar. Sadece opel aracın olması yeter eski yada yeni fark etmez.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Opel aracın varsa düştün mü? Babayı yedin demektir. Bu net ve açık arkadaşlar. Sadece opel aracın olması yeter eski yada yeni fark etmez.

Hiç Mercedes kullandın mı ? Düş bak sanayiye sen .

Bazen yazılarını okurken şaşırıyorum ... Bu işin markası yok eğer varsa Opel sahipleri şanslı tarafta emin ol...

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klape yazınca 20-30 tl lik iç dış hava akışını sağlayan parça zannettim. Sanırım sizin araç digital klima klape dediğiniz parça soğuk sıcak ayrımı mı yapıyormuş?

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi