Astra h cam otomatiği sorunu yardım

Neşter 61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 2011 model astra h kasa. Alırken dikkat etmedim ve simdi baktığımda sürücü cami hariç diğer 3 cam da otomatiği hem kendi kapısından hem ana kapıdan basınca 5cm kadar açılıyor sonra duruyor kendiliğinden sonra yine basınca bir 5cm daha iniyor kalkarken de öyle. Üç camin da otomatiği bozulmuş olabilir mi ayrıca camlar acikken kapilari kumanda ile kilitleyince sürücü cami otomatik kapanıyor diğerleri kapanmıyor. Akü başı daha önceden çıktığından tekrardan programlama yaptım olmadı kontağı aç 5sn yukarı basılı tut mandalı sonra bırak tam aşağı indir yine basılı tut falan hepsini denedim başına gelen ve yardımcı olabilecek varsa teşekkür

caulerpa

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

benim araçta da kutup başı söküldükten sonra, 5 cm bile değil hemen duruyordu : ) tam inene kadar basılı tuttum, hemen sonra bir de tam çıkana kadar, düzeldi. (corsa d) (bizimkilerde arka manuel, ön camlar için bu şekilde düzeldi)

(galiba en aşağı kadar yapmışsınız, bir de bu şekilde denersiniz)

Neşter 61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaptım denemediğim birsey kalmadı aşağı yukarı aynı anda ikisine bas kaldır tut aşağı indir tut falan hepsini yaptım ama olmadı 3 cam kademe kademe inip kademe kalkıyor duzeltemedim

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Araçta sonradan takılan otomatik 4 cam kaldırma modülü varsa ilk şüpheli o. Kumandadan basılı tutmadığınız sürece camlar kalkmaz, anladığım kadarıyla siz kilitleyince otomatik kalkıyorsa modül vardır

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
sol arka cam bende de buna benzer oldu. indiriyorum inmiyor yarıda kalıyordu. yarım yarım basıp çekip zar zor kapatıyordum. bir kaç kere kumandadan basıp açtım kapattım. bir süre kış geldi cam açıp kapatmadım falan derken şimdi istediğim gibi açılıp kapanıyor ama nasıl düzeldi anlamadım.

Neşter 61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Camları yarı yapıp aracı kumanda dan kilitleyince sadece sorunsuz olarak açılıp kapanan sol ön cam kapanıyor kendiliğinden diğerleri aynı araç yaklaşık bir 3 gün Akü bağlantısı kesilip motorda zincir eksantrik mili falan değiştirildi parça gelene kadar da Akü başları çıkartılmıştır. Sorun şu ki aracı yeni aldığım da sağ ön cami kontrol ettiğimde aynı sorun vardı bu birsey değil baktırır buna hallederim derken motoru yaptırdıktan sonra bir de bakarım aralar da çalışmıyor bütün kombinasyonları denedim olmuyor kademe kademe açılıyor kadame kademe kapanıyor

Neşter 61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ara ruhsat kabına bakınca Aracın aküsü 1 ay önce degistirilmis

Neşter 61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel sorun devam ediyor