Çözülemeyen Cam sorunu

Neşter 61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ÇÖZÜMÜ BULUNAMAYAN SORUN
Aracım 2011 model astra h kasa. Sürücü cami hariç diğer 3 cam da otomatiği hem kendi kapısından hem sürücü kapısından basınca 5cm kadar iniyir sonra duruyor cam açma kapama tuşuna sürekli basılı tutsam da duruyor. Sonra cam açma kapama tusundan elimi çekip tekrar basınca bir 5cm daha iniyor kalkarken de böyle Ayrıca camlar acikken kapilari kumanda ile kilitleyip tekrardan kilit tuşuna basınca sürücü cami otomatik kapanıyor diğerleri kapanmıyor. Akü başını söktüm sadece sürücü kapısı cami programlaya bildim zatene bu cama programlama yapmadan öncede sürekli basılı elini tutunca açılıp kapanıyordu. Diğer camlarda böyle birsey yok. Bu sorunun giderilmesi için yapılanlar 1.Akü kutup başları sökülüp 1 saat sonra geri takıldı ve sorun devam etti. 2.Kapi sigortaları değiştirildi sorun devam etti. 3.programlama ile ilgili bütün herşey denendi aşağıda basılı tut yukarıda basılı tut indir kaldır butun kombinasyonlar. 4.fitiller belki tutuyordu deyip würth Silikon kayganlastirici sprey fitillere kullanıldı sorun devam ediyor. Bu sorun hakkında değerli üyeler yardımcı olabilirlermi bana