3 cam da otomatik sorun

Neşter 61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 2011 model astra h kasa. Sürücü cami hariç diğer 3 cam da otomatiği hem kendi kapısından hem sürücü kapısından basınca 5cm kadar iniyir sonra duruyor anahtara sürekli basılı tutsam da duruyor. Sonra anahtara elimi çekip tekrar basınca anahtara bir 5cm daha iniyor kalkarken de böyle. Programlama yapmak için bütün kombinasyonlar denendi aç sonuna kadar bekle kapat basılı tutmaya devam et ikisi ni aynı anda aç bekle kapat basılı tut bekle ve diğerleri. Üç camin da otomatiği bozulmuş olabilir mi ayrıca camlar acikken kapilari kumanda ile kilitleyince sürücü cami otomatik kapanıyor diğerleri kapanmıyor. Akü başını söktüm sadece sürücü kapısı cami programlaya bildim zatene bu cama programlama yapmadan öncede sürekli basılı elini tutunca açılıp kapanıyordu. Diğer camlarda böyle birsey yok. Son olarak bir ustaya göstereyim dedim baktı o da açtı kapadı camları yapamadi ve dedi ki cam hafıza beynini șoklayalim düzelebilir. Ne yapsam anlamadım. Cam hafıza beyni varmidir ana beyne zarar vermesinden çekinip işlem yaptirmadim. Bu sorun hakkında değerli üyeler yardımcı olabilirlermi bana

netcodeturkiye

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Akü Kutup Başlarını ecu reset için yaptıysan.

Youtube daki usta 10dk bekleyin demişti Sıfırlaması için. Ondada bu tip bir sorun varmış. (Transporter)

Bu İşlemden sonra düzelmiş.

Neşter 61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kutup başını çıkarıp baya beklemeli demek doğru mu link atabikirmisinuz

Neşter 61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun devam ediyor herkesin sorunu halloldu bir ben kaldım