Astra H Bluetooth

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
güzel çalışma olmuş elinize sağlık... tebrik ederim

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi, anladigim konsolda twin icin ayri bir yer var, ancak benim arabada yok, yarin foto ceker koyarim. Su an hic inmek istemiyorum arabaya kusucam artik kablolardan ve parclardan tiksinti geldi.:D

şükrü hocam ben anlamadım şimdi senin araban vectramı astramı

twin audiyo için sana benim konuda yazmışdım twinaudio alırken çok dikkat et iki tip var yazmışdım astra meriva /vectra zafira bu ikisinin şekilleri ve yerleri farklı yazmışdım sana vectralarda yeri zaten hazır arkadaki elektrik girişiniçıkar oraya twin audio oturuyor zaten en ufak ek bir şey yapmana gerek yok çakmağıda aşağı aldırıcaksın küllüğün üstüne

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şükrü hocam ben anlamadım şimdi senin araban vectramı astramı

twin audiyo için sana benim konuda yazmışdım twinaudio alırken çok dikkat et iki tip var yazmışdım astra meriva /vectra zafira bu ikisinin şekilleri ve yerleri farklı yazmışdım sana vectralarda yeri zaten hazır arkadaki elektrik girişiniçıkar oraya twin audio oturuyor zaten en ufak ek bir şey yapmana gerek yok çakmağıda aşağı aldırıcaksın küllüğün üstüne

Yaw oda nerden cikti. Benim araba astra. Twin oluyoda 40 tl ye plastik var onu alacam. Siparisi verdim. Elektrik ustasi izinde oldugu icin programlama yapilamadi. Hafta ici carsambaya randevu aldim. Hem bluetooth hem twin programlanacak.

cuneyt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sukru52 astrada tam olarak nereye takılıyor twin modülü. Resim filan varmı bildiğin?

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu forumdaki ADELETSİZLİKTEN DOLAYI bu yazı silinmiştir

Son düzenleme:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sukru52 astrada tam olarak nereye takılıyor twin modülü. Resim filan varmı bildiğin?

Kusura bakma mesaji gormemisim. Elimde bu resim var. Ekliyorum. Tam arka kullugun ustune. Konsolda ufak bir parca degisiyor. Servis satis fiyati 40 TL. Parca numarasi: 13148904 FUME olan. BEJ olanda var ama parca numarasina bakmam lazim bilemiyorum.

Ekli dosyalar

• Twin.jpg
    Twin.jpg
    52.6 KB · Görüntüleme: 48

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004811143923_IMGP2389.JPG

2005092116081131IM7.jpg

Astranınki böyle sanırım