Opel Astra H 2005 Cd30 Mp3 Aux Girişi Taktırmak

Ifk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler. cd30 mp3 teybime aux girişi yapmak istiyorum. mono olanı değil stereo olarak bildiğiniz bir yol var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam bu sekilde islem yapanlar varmi ?? Boşa kürek cekmeyin isterseniz. Araştıralım yabancı sitelerde sonra burda fikir paylaşalım olurmu hocam.

Ifk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bu sekilde islem yapanlar varmi ?? Boşa kürek cekmeyin isterseniz. Araştıralım yabancı sitelerde sonra burda fikir paylaşalım olurmu hocam.
bir forumda gördün yapan var fakat teyp açılıp işlem yapılması gerekiyor ben beceremem pek güvenilir biride zor daha kolayını bilen varsa dye yazdım.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Teyp açılıp nasıl bir işlem yapılıyor bilmek lazım iyi birde elektronikçi lazım bu işe. İşiniz biraz zor hocam.

Malcom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler. cd30 mp3 teybime aux girişi yapmak istiyorum. mono olanı değil stereo olarak bildiğiniz bir yol var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Hala bu konuda çözüm arayanlar var ise bugün çözüm buldum.
Bildiklerimi paylaşayım.

Öncelikle aracınızdaki teybi çıkarıp üstündeki bağlantı şeması olan büyük etikete bakın. Eğer aux tırnakları işaretli ise teybiniz aux için uygun. Benim aracımdaki teypte işaretli olmadığı için 2010 model bir araçtan çıkan bir teyp buldum. tabi teybi araca takınca Display safe moduna geçti. Bu teybi Bakırköy Zuhratbaba da bulunan Dilek elektroniğe görtürdüm. onlar bu teybi araca kodladılar. Yazılım ile teybin aux kısmını açtılar. Bende Bluetooth aparat vardı, onu da aux dan bağladılar. şimdi hem aux hem usb hem de bluetooth aktif. 10 numara oldu.

teybin üzerindeki şemayı da, aux olduğunu da resim olarak ekliyorum.

Selamlar

AUX-girisi-olmayan-teyp.png

AUX-girisi-olan-Teyp.png

Ve-Sonucccc.png

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
diğer türlü ses mono ve bluetooth yapıyoruz ama aux iptal sesi stereo yapmayı deneyeyim boş vaktimde